Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 17 éves fiu vagyok es Van egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves fiu vagyok es Van egy fiu aki ráadásul az osztálytársam, és nagyon tetszik! Hogyan jöhetnék rá hogy neki is tetszeme? Többi lent

Figyelt kérdés
Na szóval arról lenne szó hogy biszex fiu vagyok és nagyon tetszik egy szintén fiu osztálytársam,észrevettem hogy nagyon sokat néz engem,és amikor egyik órán előhozódtak a melegek ránéztem mert meg akartam figyelni a reakcióját,de amire odanéztem ő már nézett engem(ennek örültem is) Van pár lány akik szoktak simogatni,ölelgetni,és babrálni szoktak a hajammal,és észrevettem hogy ez a fiu akkor is nagyon néz,sokszor elkapom a tekintetét suliba,buliba ha meglát engem akkor is néz.Nekem NAGYON TETSZIK ez a fiu és ki szeretném valahogy deríteni hogy érez-e ő is valamit irántam! Ezek a dolgok amiket csinál szerintetek mennyire egyértelműek? Köszönöm előre is a válaszokat!

2015. szept. 17. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem egyértelműek. Mert lehet hogy egyszerűen csak gyanítja hogy meleg vagy, esetleg valamelyik lány tetszik neki azok közül akikkel jóban vagy.
2015. szept. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Okosan szídd a melegekett:D Nem vagyok meleg, csak vannak meleg ismeroseim, es rendkivul rendesek, jofejek. Ha van kedved beszelgetni nyugodtan irj ram, es bejelollek facebookon akar segitek is mit tegyel:) 17/F
2015. szept. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Kettesben beszélgetés közben hozd fel a meleg ill. bi témát, és ezáltal könnyebb kipuhatolni vagy megtudni, mi a véleménye erről a dologról. Ha pozitív a hozzáállása, akkor rámozdulhatsz, persze csak megfontoltan, nyugodtan, nem letámadósan.
2015. szept. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!