Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hű ha tetszik egy osztálytársa...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hű ha tetszik egy osztálytársam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most megyek 7.osztályba és tetszik egy osztákytásam. Tavaly már jártunk de szakitott velem. Az idén nyárin még sokszor taloztunk nem rég szakitott ő is a pasijával. Tetszik beki a személyiségem és az hogy nagyon vicces tudok lenni és mindig fel tudom vidirani. Van egy kis pocakom és azt hiszem hogy ez nem tetszik neki. Tudom hol lakik meg van a száma és mit tegyek hogy újra belém szeresen és az a baj jogy ő a város melletti fakuban lakik és el kell hivjam ha talizni alarok vele. HELP!

2015. aug. 8. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:

rip mothafuckin hungarian language


amúgy hívd el

2015. aug. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hívd el :)
2015. aug. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha valami zavarja őt változtass rajta , amugy hivd el
2015. aug. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak itt nálunk vidéken nem divat ha a 12-13 évesek pasiznak/csajoznak?
2015. aug. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hazi nyulra nem lovunk.Szerintem nem jo osztalytarssal jarni de te tudod.Ha zavar a hasad akkor kezdj el edzeni.Es szerintem hivd fel batran hogy talalkozzatok.
2015. aug. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!