Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért nem próbálkoznak nálam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem próbálkoznak nálam a normális srácok? 15/L 😢😢

Figyelt kérdés

•Barna vállig érő haj

•Zöld szem,divatos szemüveg

•Fogszabályzó okt.-ber lekerül

•170 cm magas

•56 kg

•Sport: röplabdázok

•Tolna megye/Paks

•Facebookon meg skypeon is fent vagyok de a nevet privátban adnám meg

•Normális őszinte komoly kapcsolatot szeretnék 15-16 srácoktól



2015. szept. 20. 06:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Túl idős vagyok hozzád :'(

Pedig a leírás alapján awww tökéletes vagy :$

2015. szept. 20. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én meg pesti vagyok 😕 15F
2015. szept. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2-es:ha gondolod Rám írhatsz és beszélhetünk✌😊😏😋
2015. szept. 20. 08:00
 4/9 anonim ***** válasza:
59%

Minek kell magad nyilvanosan sajnaltatni?

15 eves vagy ember!! Ne ezen kattogj hogy jajj 'miert nrm probalkoznak nalam a sracok'.. Ettol meg nem fognak tobben probalkozni. Attol meg hogy leirsz egy ket infot nem tudjuk hogy nezel ki,es lehet hogy a kulsod szar(mert meg 15-16 eves fiuk a kulsore buknak meg) es akkor nem kezdenek el veled minden esetben beszelgetni. TE menj oda egy srachoz,nyilvan nem vadidegenhez,aki tetszik is es kezdj el vele beszelgetni. Vagy sikerul vagy nem.


15/L

2015. szept. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél írj 15f
2015. szept. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg nyilvános önsajnálat. 15 éves vagy, hagyd már ezt abba!

Én normális srác vagyok, elkerültük egymást, ez sajna előfordul.

2015. szept. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem élek Pakson
2015. szept. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Talán azért nem próbálkoznak nálad a normális srácok, mert még gyerek vagy!! Egy 15 éves, az még gyereklány. Még 18 évesen is túl fiatal lennél egy normális kapcsolathoz, még akkor is csak olyan fiúk akarnának ismerkedni, akik csak a szexre hajtanának, hiszem úgy 30 éves koráig mindenki erre hajt, csak ez után kezdenek megkomolyodni, esetleg családról gondolkodni. Aki előbb nősül, azt valószínűleg csak "befűzte" a lány, teherbe ejtette magát, aztán szegény fiú meg kénytelen volt megházasodni, aztán a házas évek alatt rádöbbent, hogy nem ilyen "lovat akart", és elválnak, vagy a nőnek lett egy igazi szerelme, és akkor a fiú már dobva lett. A gyerek meg ottmarad apa nélkül. - Ezt csak azért írtam le, mert ez az átlagos "perspektíva", éppen ne akarjál ilyen fiatalon fiúkkal foglalkozni, majd ha te is és a fiú is megérett egy kapcsolatra, akkor kezdjél hozzá az ismerkedéshez. Lehetsz akár 20-22 éves is, a fiú meg 26-28, ez az ideális szerintem. Addig meg művelődjél, olvassál sokat, hogy megfelelő partnert tudjál választani.
2015. szept. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Pár hiba került bele, ezért leírom még egyszer:

Talán azért nem próbálkoznak nálad a normális srácok, mert még gyerek vagy!! Egy 15 éves, az még gyereklány. Még 18 évesen is túl fiatal lennél egy normális kapcsolathoz, még akkor is csak olyan fiúk akarnának ismerkedni, akik csak a szexre hajtanának, hiszen úgy 30 éves koráig mindenki erre hajt, csak ezután kezdenek megkomolyodni, esetleg családról gondolkodni. Aki előbb nősül, azt valószínűleg csak "befűzte" a lány, teherbe ejtette magát, aztán szegény fiú meg kénytelen volt megházasodni, aztán a házas évek alatt rádöbbent, hogy nem ilyen "lovat akart", és elválnak, vagy a nőnek lett egy igazi szerelme, és akkor a fiú már dobva lett. A gyerek meg ottmarad apa nélkül. - Ezt csak azért írtam le, mert ez az átlagos "perspektíva", éppen ezért ne akarjál ilyen fiatalon fiúkkal foglalkozni, majd ha te is és a fiú is megérett egy kapcsolatra, akkor kezdjél hozzá az ismerkedéshez. Lehetsz akár 20-22 éves is, a fiú meg 26-28, ez az ideális szerintem. Addig meg művelődjél, olvassál sokat, hogy megfelelő partnert tudjál választani.

2015. szept. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!