Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy mostanában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mostanában csak olyan pasik próbálkoznak be akiknek van barátnőjük? Tudom mit akarnak, de hol vannak a normális pasik?

Figyelt kérdés

2013. febr. 7. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Itt :)


23/F

2013. febr. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pedig vannak. Ne félj rátalálsz hamar egyre.
2013. febr. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 panini ***** válasza:
100%
kihaltak.
2013. febr. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mit értesz normális alatt?
2013. febr. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Most éppen a normális alatt azt értem aki nem csak d*gni akar :)
2013. febr. 7. 20:15
 6/9 anonim ***** válasza:

d*gni jó!;)

Viccen kívül, velem már előfordult, hogy "csak" dugni akartam, aztán nem jött össze, erre azért jól belezúgtam a lányba..Szóval van remény.

Azt hittem már, az zavar, hogy van barátnőjük.:)

Amúgy normális pasik nincsenek, csak páran annak látszanak.

2013. febr. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A normálisak kapósabbak, tehát van barátnőjük! Tehát, ha nem igyekszel, vagy valamelyik sorban hátrébb állsz, akkor neked csak barátnősök jutnak, vagy "normálatlanabbak"....

Lehet az igényszinkron mutatód sem pontos....

2013. febr. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De vannak normális pasik, csak kitartóan kell keresni őket. Nekem is ugyan ez volt a problémám még 1 évvel ezelőtt, de azóta megtaláltam azt akit kerestem. :)
2013. febr. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát ők biztosan nem normálisak.


Normális pasik vannak mindenhol, csak észre kell venni őket.

2013. febr. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!