Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha találkozok egy fiuval...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha találkozok egy fiuval akivel alakulunk mit vegyek fel? Lány vagyok amm mit mondjak? Hogy viselkedjek? milyen legyen a hajam? Ha van még egyéb tanács ami tenyleg jó akkor irjatok kösziii :D

Figyelt kérdés
2015. szept. 21. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem öltözz fel csinosan, de nem kell semmit túlzásba vinni, a lényeg, hogy legyél ápolt. Esetleg, ha volt olyan ruhád, amit korábban megdicsért, akkor vedd fel azt, vagy hasonlót. Hajviseletre ugyanez áll. Ha találkoztok, akkor éreztesd vele, hogy jól esik a közelsége, pl. mosolyogj rá, nézz hosszasan a szemébe, és ha megérint, akkor ne húzódj el, hanem engedd. Ez a csókra is érvényes amúgy. Ja és add magad, legyél vidám, elvégre olyannal vagy, akivel szívesen töltöd az idődet. Majd írd meg, hogy ment! Én szurkolok neked.
2015. szept. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
amit mi fiú először megnézünk egy lányon az alak..fenék stb.. :D szóval ugy öltözz.. ebből indulunk ki.. :DD 16/F
2015. szept. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szt ilyenkor a legjobb a hullamos haj . Ha szep alakod van olyan ruhat vegyel fel ami kiemeli
2016. máj. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!