Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ex barátom is ott lesz!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ex barátom is ott lesz! Hogyan viselkedjek?

Figyelt kérdés
Pár nap múlva lesz egy esemény amin majdnem biztos,hogy az exem is részt vesz. Le van tiltva facebookon és átnéztem a vendégek listáját de gondolom azért nem láttam mert ugye le van tiltva. 16 éves vagyok csak, de akkor sem szeretnék összefutni vele, de ha mégis megtörténik akkor hogyan viselkedjek?? Egy idiótának tűnnék ha úgy tennék mintha nem ismertem volna nem? Kb 50-en leszünk maximum, tehát nem tudnék bújkálni.. Segítsetek,ilyen még nem fordult elő velem:/ 16/Lány

2013. szept. 19. 11:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Viselkedj úgy, mintha távoli ismerős lenne. Tehát köszönj neki, de ne keresd a társaságát.
2013. szept. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És mi van,ha kerüli a szemkontaktust,vagy menekül és így nem is tudnék neki köszönni? Azért kínos ez nekem, mert én dobtam őt.
2013. szept. 19. 11:59
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele! Csinálj úgy, mintha ott se lenne. Ez a legjobb megoldás, nektek már nincs közötök egymáshoz. Ha meg esetleg elkezdené keresni a társaságod, nyugodtan mondd neki, hogy "figyi, szakítottunk, nincs közünk egymáshoz, ne koslass utánam." Persze, ez így keményen hangzik, de köztes megoldás nincs.
2013. szept. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tényleg ne foglalkozz vele, hiszen semmi közötök már egymáshoz. Ha netán lenne egy szemkontaktus, akkor köszönj neki, és ennyi. Ne beszélgess vele, felesleges lenne.
2013. szept. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
mért utáljátok egymást ennyire?
2013. szept. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

5. válaszoló: nem utáljuk egymást, csak egyszerűen kerülni szeretném, mert nem barátságból szerelem lett hanem csak összejöttünk.

Köszönöm a válaszokat! Egyébként hálistennek nem volt ott, de már attól se félek ha legközelebb eljönne

2013. szept. 22. 11:10
 7/10 anonim ***** válasza:
NYugodj meg, az exed nem megy ám el oda, nem akar neked rosszat, örül az új kapcsolatodnak :)
2013. okt. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

És nem csak összejöttetek, hanem a fiú nagyon beléd zúgott, gyereket akart tőled és azt szerette volna, hogy később esküdj neki.

EZt nem lehet "csak úgy összejöttünk"-el illetni.

Elnézésedet kérem, de nekem ez a szubjektív véleményem kedves 16 éves leány :)


Mellesleg, megsúgom, ha valószínűségekben gondolkodsz, előre láthatsz a jövőben, pont mint Tardissal előre utazni. :)

2013. okt. 2. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Különben is, boríts fátylat a múltra. Éld az életed! Az exed nem hinném, hogy nyíltan merne közeledni hozzád, noha, azt sokkal valószínűbbnek tartom, hogy metrón-buszon és egyéb helyeken ott áll/ül közvetlenül melletted, a testedtől nem messze, 3 lépés távolságon belül. Hisz hát a természet ruházott fel minket mimikri képességével,ejnye Darwin, csak eszközt és lovat adtál mi, Emberek alá. :)(talán ezért kell olykor etológiai szemlencsén keresztül nézni az embereket,hihi)

Mindenesetre kislány, ha az exed szeret még, akkor nem érdeke bántania téged, lehet hogy már elfelejtett, viszont az is lehetséges, hogy azon munkálkodik, miként, milyen módon, mikor és milyen áldozattal tud téged visszaszerezni.


Egyébiránt, ez a fránya, pesszimista Schopenhauer mondotta egyik ösztönző könyvében, hogy "Valószínűtlen, hogy a valószínűtlen soha ne történjék meg"

Cheerio!

2013. okt. 2. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nincsen új kapcsolatom,szerintem Te más valakinek nézhettél.
2013. dec. 18. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!