Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Maradjak vele vagy ne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradjak vele vagy ne?

Figyelt kérdés
Szűz voltam a tegnapi napig. Egy lánnyal ismerkedtem és mondta, hogy szeret szexelni és sokat szokott, de nekem azt mondta, hogy velem várni fog, de nem várt tegnap este igen sokat ittunk és szexeltünk, de nem tudom, hogy jó volt vagy nem, kétszer csináltuk, de hamar vége lett, nem én mentem el hanem ő, elméletileg, sokszor mondta azt is,hogy szeret meg ilyenek. Nagyon sok kapcsolata volt már. szerintetek mit csináljak? Maradjak vele vagy ne?

2015. szept. 27. 12:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Amíg szeret téged és úgy érzed nem csal meg bízol benne addig szerintem maradj vele,ha tudod neki bizonyítani hogy te vagy neki a megfelelő gondolom akkor úgyse kavargatna másokkal mögötted
2015. szept. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!