Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek maradjak vele?

Karakasi kérdése:

Szerintetek maradjak vele?

Figyelt kérdés
lassan1 hete h a barátnőmmel szakitottunk ismeretlen okok miatt amit még a mai napig se mondott el, de én sajnálom mert 8 hónapig egyutt voltunk és nem volt semmi gond és boldogok voltunk.Kikellett mennem pestre mert a nagybátyám korházba került auto baleset miatt aki másnam elhunyt és aznap hazamentem 1 hét után és az várt h szakitani akar... De azt akarja h a barátja legyek de nekem nem megy 8 hónap után és akármit irok neki vagy mondok leszarja és nem foglalkozik velem megkérdeztem h miért és csak annyit mondott h megváltoztam... Szerintetek mi legyen?

2015. aug. 11. 15:59
 1/2 anonim ***** válasza:

"Szerintetek maradjak vele?" Ez úgy tűnik, nem a te döntésed.

Szerintem már rég ki akart dobni, csak nem volt rá alkalma. És ez a hét alatt volt ideje új pasit találni. Olyan nincs, hogy miattad akar szakítani, de nem hajlandó rendesen megindokolni. Ha valóban te lennél az oka, első dolga lenne az orrod alá dörgölni, ezt elhiheted. 8 hónap után egyik napról a másikra kidob, úgy, hogy te gyakorlatilag nem is tudsz róla, mert máshol tartózkodsz éppen. Nem hajlandó elfogadható indokot adni (még arra sem méltat, hogy megpróbál egyet kitalálni), de azt szeretné, hogy maradjatok barátok. Ez már a pofátlanság iskolapéldája. Én már csak a maradék büszkeségem miatt sem tartanám a kapcsolatot vele semmilyen formában. Ha az utcán összefuttok, egy helló belefér, de több nem.

2015. aug. 12. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi
2015. aug. 14. 04:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!