Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Idősebb, egyedülálló férfitárs...

Idősebb, egyedülálló férfitársaim, akik soha egyetlen nő érdeklődését nem keltették fel hosszú éveken keresztül, hogyan fogadnátok, ha egyszer csak betoppanna az életetekbe az a nő, akinek ti lennétek a nagy Ő?

Figyelt kérdés

Elsősorban azokhoz szól a kérdésem, akik vagy soha nem voltak még párkapcsolatban, vagy ha igen, akkor az nagyon-nagyon régen, sok évvel ezelőtt volt.


1. Minden szó nélkül belemennétek vele a párkapcsolatba?


2. Vagy haboznátok azon, hogyha sok-sok próbálkozás után sem kellettetek soha senkinek, akkor miért pont egy amúgy eléggé csinos és intelligens nőnek kellenétek?


3. Meg tudnátok-e változtatni hirtelen az addig jól megszokott életviteleteket?


4. Egy párkapcsolatot soha meg nem tapasztalt 30-as férfi vajon hogyan tudna alkalmazkodni egy hirtelen jött nőhöz?


2015. jan. 24. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez nagyon személyfüggő. Van, aki azért van egyedül, mert képtelen alkalmazkodni azokhoz az "elvárásokhoz", ami egy párkapcsolattal jár. Számukra az ilyen nő inkább ijesztő, mint öröm. Ha a férfi önbizalomhiányos, akkor az ilyen nő, bár vonzza, de beindul az "úgysem lennék elég jó" reflex, és kihátrál a helyzetből. Aztán van, aki belevág, de ez nem garantálja, hogy működni is fog a dolog...

Nagyon-nagyon sok tényezőn múlik. Látatlanul nem lehet nyilatkozni.

2015. jan. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
Szia rühellem!:D
2015. jan. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1-est választanám.
2015. jan. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#2: Tiszteletem! :D
2015. jan. 24. 19:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Simán. Még szép, hogy megpróbálnám vele a párkapcsolatot.
2015. jan. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bár nem mondanám magam idősebbnek, legjobb tudomásom szerint még egyetlen nő érdeklődését sem keltettem fel, legalábbis nem komolyan, vagy személyesen. Nekem viszont teljesen megfelel ez így, mivel a párkapcsolatot egy teljesen fölösleges probléma- és bonyodalomfaktortnak tartom, amit egyáltalán nem akarok az életembe. Szóval ezt figyelembe véve ÉN a fenti helyzetben elég kellemetlenül érezném magam, és próbálnám tapintatosan, de minél gyorsabban és egyértelműbben rövidre zárni a dolgot.
2015. jan. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A 2-es ponton biztosan elgondolkoznék(de kizárólag fejben,és nem haboznék ettől függetlenül),de ha látnám rajta,hogy valóban szeret,és tettek is vannak erre,akkor simán belemennék a kapcsolatba,ha úgy adódna.Tehát ha keres,kimutatja,hogy fontos vagyok neki,akkor simán elhinném,és boldog lennék vele... :)

Az más kérdés,hogy hozzám soha egy nő sem vonzódott,és nem is érdekeltem...vagyis nem tudok róla.

23/F

2015. jan. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

28 vagyok, még sosem volt kapcsolatom.

1,2: Belemennék azonnal, hajtana a kíváncsiság. Bár nyilván megfordulna a fejemben, hogy miért, de hülye lennék elszalasztani az egyetlen esélyemet a boldogságra.


3: Meg tudnám változtatni.


4: Mivel nem tapasztaltam még, de szerintem tudnék alkalmazkodni. Eddigi életem során kb. bármilyen helyzethez jól alkalmazkodtam. Ez miért lenne más?

2015. jan. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!