Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam el majd anyukámnak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el majd anyukámnak?

Figyelt kérdés
Van egy srác ő 17 éves én 15 és már nagyon régóta beszélünk fb-n s burkoltan célozgatott rá, hogy talalálkoznunk kéne.Viszont anyikám semmit nem tud, s elége kiakadna, ha nem mondanám el mert tesómmal szemven már elvesztette az önbizalmát. Viszont, én nagyon nem szeretek ilyen témáról beszélni. Mit csináljak, ha végre rendesen elhív? Mit mondjak a szüleimnek?
2015. okt. 3. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha közlöd, hogy elmész egy idegen sráccal akit a netről ismersz akkor a lakásból ki nem fog engedni az biztos. És ez szerintem érthető is. Mondd hogy egy baráttal találkozol, a közeletekben találkozzatok, olyan helyen ahol sok ember van. Így gond nem nagyon lehet. Aztán ha komolyabb lesz a helyzet majd bemutatod otthon és már nem csak egy idegen srác lesz a netről.
2015. okt. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nyilván nem tudjuk azt h anyukád miért ilyen illetve milyen családi helyzetben vagy. Viszont szerintem mivel még ilyen fiatal is vagy nem kéne egyből ilyen hamar engedned magad pláne hogy csak facebookon beszéltetek. Anyukádnak meg nem elmondani, ahogy azt a kedves előttem szóló írja, szerintem rossz tanács. Gondolj csak bele, előbb utóbb úgyis kiderülne h mi volt és akkor anyukádnak az hogy fog esni. El kell döntened mi a fontos? A srác akihez vonzódsz 2 facebook beszélgetés után, vagy pedig a szüleid a családod. Én azt tanácsolnám hogy még beszélgessetek, akár telefonon is hogy legalább halld a hangját hogy pl nem egy 50 éves csávó akar átverni vagy valami.. mai világba sajnos már erre is kell gondolni... Lényeg hogy ne add magad egyből. Ha kitartó a srác akkor komolyan gondolja és akkor szépen lassan haladhattok és sokkal többet fog érni mintha 2 fb meg 2 randi után már össze is jöttök pl... :)

Neked kell eldönteni mit szeretnél. :) Fiatal vagy, tapasztalj, csak dönts jól. :)

2015. okt. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem csak egy idegen srác, valamennyire ismerem személyesen is, néha már beszéltünk is élőben,mert a városban összefutottunk. De ugye erről anya nem tud. Úgyhogy tudom, hogy milyen, nagyon kedves meg szimpi srác.
2015. okt. 23. 12:06
 4/4 anonim válasza:
Szerintem mond anyukádnak hogy egy olyan sráccal találkozol akit valaemennyire ismersz . De szerintem is olyan helyen találkozzatok ahol sok ember van hogy nehogy valami baj történjen . NEm tudom mi fog szolni anyukád . De egy probát megér .
2015. okt. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!