Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el anyukámnak,...

Hogyan mondjam el anyukámnak, hogy már nem vagyok szűz?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, a bártom 19 éves, és már egy éve együtt vagyunk. Már lefeküdtünk egymással. Anyukám azt megengedi, hogy ő nálunk aludjon, meg azt is, hogy én náluk aludjak. Azt mondta anyukám, hogy nem örülne, ha házasság előtt lefeküdnénk egymással, de ha mégis úgy döntök, hogy szeretném a barátommal ezt megtenni, szóljak neki és eljön velem gyógyszert iratni a nőgyógyászhoz, meg akkor majd elmegy aznap éjszakára itthonról, hogy ne zavarjon minket. A baj ebben csak annyi, hogy már egy ideje élünk nemi életet, csak anyukámnak nem mertem elmondani, mert ő mindig zavarba jön ettől a témától. Pedig szeretném neki elmondani, csak nem tudom hogyan mondhatnám el.

Kérlek segítsetek. Egy 17 éves lány.


2015. szept. 3. 16:17
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Úgy, hogy rávezeted, aztán majd mondja: "Aranyanyám, a Dzsoki már nem szűz..."
2015. szept. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Andizsuzsi ***** válasza:
97%
Hát én anyaként nem voltam olyan naív, hogy amikor a gyerekeim ott aludtak, a lányok pedig itt, akkor azt gondoljam, hogy a kezüket simogatják. Szerintem a te édesanyád is tudja(vagy legalább is sejti). Azt mondjuk megbeszélheted vele, hogy egyedül/barátoddal mentél nőgyógyászhoz, védekeztek, minden rendben.
2015. szept. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%

Anyukád se az, úgyhogy kár emiatt zavarban lenned.

Kb így.: Anyu, ha akarsz elkísérletezgetsz nőgyógyászhoz, tablettát akarok felíratni.


Ha nagyon feszegeti a témát akkor mondhatod neki, hogy már egy éve együtt vagytok, úgyhogy a gumin túl akarsz lépni. Ha meg nem, nincs mit magyarázni, sokan rendszeres szexuális élet előtt hormonháztartás szabályozásához is elkezdik szedni a tablettát.

2015. szept. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
hát szerintem gondolja ha együtt alszotok ott van szex is.
2015. szept. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
anyukád tök korrektül viselkedett veled, neked semmi kínosat nem kell, csak szólni, hogy szeretnél gyógyszert felíratni, ennyi.
2015. szept. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%
Csak szólj neki, hogy elmennel gyógyszert íratni :) ( azt nem kell feltétlenül elmondani neki, hogy mar lefeküdtetek, ha nem kérdezi)
2015. szept. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
39%
Az előzőekhez kapcsolódva, tényleg így mond el, hogy megkérded, hogy kisérjen el az orvoshoz.
2015. szept. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
40%
Anyukád is volt diák. Ja és átment rajta a fél iskola. Tudja hogy mit műveltek.
2015. szept. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
8as gyökér :DDDD
2015. okt. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#7 vagyok. Most komolyan, egyetértettem az előzőekkel, miért lettem lepontozva? :D:D
2015. okt. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!