Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Az helyes, ha valaki fizetni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az helyes, ha valaki fizetni akar egy randiért?

Figyelt kérdés

Egyik haverom fizetne azért, ha valaki randizna vele. Ragaszkodik ehhez, nem tudom miért? Mivel tudnám lebeszélni?

F


2015. szept. 25. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd, majd a sajat hulyesegebol tanul.
2015. szept. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

igazad lehet. essen túl rajta, aztán meglátja, hogy hülyeség az egész!

csak ehhez még találnia kell valakit :D

2015. szept. 25. 19:23
 3/6 anonim ***** válasza:

Az is szép randipartner lehet, aki pénzért megy el. :D

Szerintem induljon licit, aki a legtöbbet kéri, azzal megy el. :D


Amúgy nem helyes, de ha azt nézem, hogy lehet kilátástalanul rossz a helyzete csajozásilag, akkor nem is gáz. Egyszer belefér, ne beszéld le, majd kiderül, hogyan sül el.

De azért megjegyzem, kétlem, hogy annyira csúnya lenne, hogy senkit nem találna, aki elmegy vele valahová.

2015. szept. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
elég elkeseredett lehet, mert viszonylag nagyobb összeget mondott nekem, hogy mennyit fizetne
2015. szept. 25. 19:41
 5/6 anonim válasza:
elmegyek én vele randizni csak mondja meg hol és mennyit fizet 19/F xDDD de pénzér prostikat ajánlok..
2015. szept. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 buzerátorbolha válasza:
Ha sokat fizet, én randizok vele az biztos :D
2015. okt. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!