Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 14 éves lányok! Ti hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves lányok! Ti hogy fogadnátok, ha első randin a fiú vinne virágot?

Figyelt kérdés
Szeretném meglepni a lányt, akivel randit beszéltünk meg. Esetleg bejönne-e nektek ez, és ha igen milyen virágot? És ha nem, akkor minek örülnétek?

2015. okt. 21. 09:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen ha valakitől virágot kaptam volna leesett volna az állam a gyönyörűségtől. Nem egy buta kisfira vall. :) Rózsát ajánlok. ^^
2015. okt. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Erre minden lány máshogy reagál. Lehet, hogy ő örülne neki, én biztos nagyon zavarba jönnék:D

14/L

2015. okt. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Attól függ, hol tartotok érzelmileg, mik az előzményei a kapcsolatnak. 15/L
2015. okt. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

1)Szerintem nem szukseges ha szeretned talan egy szal rozsat max.

2)B betuvel kezdodik a keresztneved?

2015. okt. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Farkascsaj2001 ***** válasza:
Én 14 éves lány vagyok és én ha virágott kapnék zavarba jönnék és kicsit kinosan érezném magamat mert te hosztál ajándékot én meg semmit :( édüs lehet gyötörné a lányt hogy ő ndm ad semmit de te igen. Ha végül visszel akkor a Rózsát,Liliomot és a Nárciszt ajánlanám ha rózsa akkor a szín jelentések után nézél. Vörös a Romantika Rozsaszín a ... Nézz utána szerintem.
2016. jan. 1. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Én nagyon nagyon orultem volnaneki. Volt egy baratom egyik randira se hozott semmit. Az barkinek jol esik ha viszel neki virágot.
2016. jan. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
én oda lennék érted :)
2016. júl. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!