Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Smároltunk egy buliban, és...

Smároltunk egy buliban, és nem értem mi volt ez?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel haverok vagyunk, régen többet beszélgettünk, a legelső találkozásunk után azt mondta bejövök neki, később mondta, hogy csak viccelt. Ennek már fél éve, azóta is jóban vagyunk néha összefutunk társaságban, de különösebben nem beszélgetünk. Egy bulin a múltkor megint találkoztunk, ahol egyszercsak megfogta a kezem, bevezetett a ház egy sarkába, amig a többiek kint voltak, majd smároltunk egyet. Mondtam hogy csak azért van ez mert piált? Azt mondta most nem részeg. Aztán megölelt, ezután hazamentem a többiek pedig mondták, hogy elmesélte nekik, de azt mondta nem lesz semmi. Most ez mi volt?
2015. aug. 6. 15:41
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy közbe ránknyitottak, szóval mielőtt kimentünk már mindenkk tudta, a srác ezután mondta, hogy nem lesz semmi.
2015. aug. 6. 15:43
 2/11 anonim ***** válasza:
fiú vagy?
2015. aug. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Lehet, hogy tetszel neki, de nem mer felvállalni. Vagy csak kihasznál, vagy nemtudom...
2015. aug. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. Előtte még az este megállitottt megölelt és adott egy szájrapuszit, de nem tulajdonitottam neki nagy jelentőséget arrébb mentem.
2015. aug. 6. 16:16
 5/11 Duenna ***** válasza:
Nagyon szeretne veled járni, de attól tart, hogy te nem akarsz vele járni, és ezért túl félénk. Ha tetszik neked a srác, akkor legyél vele kedvesebb. :)
2015. aug. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nagyon nehezen nyilik meg, egyszer találkoztunk kettesben akkor tök jól elbeszélgettûnk. Sokszor volt, hogy odanéztem és látom, hogy már nézett, és akkor mélysn a szemembe néz. Hát majd meglátjuk, lehet tényleg csak egy bulis kavarás volt.:)
2015. aug. 6. 16:32
 7/11 anonim ***** válasza:
"bejövök neki, később mondta, hogy csak viccelt" Micsoda komoly okos ember... jah nem...
2015. aug. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az elso talalkozasunkkor velem volt egy baratnom akinek bejott a srac, es ezt a fiu is tudta, este kerdeztem tole hogy na tetszik a baratnom? Irts, hogy az a baj en tetszem neki. Kerdeztem komolyan? Es mondta, hogy igen. Aztan ezt meglatta a baratnom es mondta, hogy csak viccelt.
2015. aug. 6. 16:50
 9/11 anonim ***** válasza:

Azt veszem ki a szavaidból, hogy Te szeretnél vele összejönni. Ő meg félénk, nehezen nyílik meg.

A megoldás, hogy neked kell kezdeményezned mindent. Tedd meg, aztán meglátod mi sül ki belőle.

2015. aug. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki, csak fél, hogy elutasítod! ;)
2015. aug. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!