Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Írjak rá, ha igen mit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak rá, ha igen mit?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki bejön, 1 évvel fiatalabb. Visszaigazolt facebookon kb. 1 hete, és belikeolta azóta a képemet is.(Nem nagy dolog) Nagyon bejön, szerintem rendes csajszi. A baj ott kezdődik, hogy nem tudom mit írjak neki először.. volt egy majdnem másfél éves kapcsolatom, de szépen hátba szúrt az első barátnőm, azóta 2x voltam randizni de nem jött össze semmi mert túl rendes és jó voltam hozzá..(Ezt a csaj mondta)

3 hónapja semmi kiszemelt, most meg parázok..

Mit írjak neki, hogy ne legyen nyomulós? Azt gondoltam hétvégén elhívom randira is ha jól megy, utálok neten beszélni lányokkal.. 17F


2015. okt. 28. 18:10
 1/3 A kérdező kommentje:
Egy iskolába járunk, tehát látásból eddig is ismertük egymást. Szünet előtt álltam egy terem előtt, és végig rajtam maradt a tekintete amíg bement egy másikba :D
2015. okt. 28. 18:11
 2/3 anonim ***** válasza:
Pl: Szia bocsi hogy zavarlak csak érdekelne hogy vagy,mi van veled. (Ne azt ird h szia mizu?)
2015. okt. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valami köszönés aztán smile.

Ha visszair akkor már lehet beszélni mindenről. Amugy mennyire ismered ? :)

2015. okt. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!