Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hozzam fel neki a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozzam fel neki a találkozót?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel egy hónapja beszélgetek,de még csak interneten.. :) tegnp viccelődött a talival,de én valóban szeretnék vele találkozni.. hogyan kérdezzem meg,hogy találkozna-eelem? félős vagyok..
2015. nov. 1. 00:28
 1/3 anonim válasza:
Írd neki meg, hogy gondolkodtál tegnap óta, és te tényleg szeretnél vele találkozni. Ha nekem egy lány ennyit írna, akkor én elhívnám valami jó kis helyre. Én is félős vagyok de nincs mitől félni :)
2015. nov. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Na, te is ezt jól megaszondtad: ha nem kell félni, akkor te mitől is félsz?
2015. nov. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Lehet azért viccelődött, mert ő is félős, és így akarta belőled kihúzni, hogy Te mit gondolsz az egész találkozósdiról. Szerintem önts tiszta vizet a pohárba, mondd el, hogy szeretnél vele találkozni, ha csak elhülyéskedi, akkor hagyd a francba veszett ügy.
2015. nov. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!