Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hogy hozzam fel,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy hozzam fel, hogy valóban találkozzunk? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel mar elég régóta beszélgetek facebookon. Voltak kisebb szünetek, de most nem rég újból elkezdtünk beszélgetni. Még soha nem találkoztunk, nem lakunk egymástól messze es sokszor megbeszéltük már, hogy találkozunk, de soha nem konkretizáltuk igy még nem igazán jött össze. Én nagyon meg kedveltem mialatt beszelgettünk és szinte mindenről tudunk beszélni, sok a közös témánk és nagyon szivesen is beszélgetek vele. Szeretnék vele találkozni, de félek, hogy nem tetszenék neki élőben (nincs túl sok önbizalmam) és azt se tudom, hogy hozzam fel neki és, hogy alakítsam ugy, hogy valóban meg beszéljük es tényleg talizzunk..:( Szerintetek hogy tegyem?:)

2015. okt. 27. 18:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Csak lazán hívd el a mekibe vagy egy buliba és mintha a legjobb haverod lenne beszélgessetek. És a legfontosabb hogy ne feszengj. Írd neki hogy nincs-e kedved eljönni velem moziba,mekibe,bicózni stb.
2015. okt. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!