Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Megpróbáljam megint?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpróbáljam megint?

Figyelt kérdés
Még januárban "ismerkedtem" egy lánnyal, egyszer találkoztunk aztán annyi volt, eléggé kuka találkozás volt, azóta nem is beszéltünk , nem kerestem, ő sem engem, azóta megváltoztam, belsőre, és a stílusom is más lett, mióta suli van szokott nézni, még akkor is amikor a barátjával volt(már szakítottak), több mint fél éve nem beszéltünk, szerintetek ráírjak, és próbáljam meg megint vagy hagyjam a fenébe?

2015. nov. 2. 16:58
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Simán megpróbálhatod :) Igazából vesztenivalód nincs :)
2015. nov. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igaz, csak utána meg elég gáz lenne suliba összefutni, ha nem úgy sül el a dolog (mondjuk a múltkori után mit számít :D )
2015. nov. 2. 17:11
 3/9 anonim ***** válasza:
63%

Ne érdekeljenek az emberek, egy életed van, használd ki :) Jobb megpróbálni, mint életed végéig azon örlődni, hogy miért nem próbáltad meg.


Előző voltam :)

2015. nov. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igazad van, de inkább élőbe kéne odamennem, ha összefutok vele a suliban.:D
2015. nov. 2. 20:24
 5/9 anonim ***** válasza:
68%

Élőben tényleg jobb :)


Megint az előző voltam:D

2015. nov. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Légy kedves, laza, barátságos, és hívd el fagyizni, vagy valahová.
2015. nov. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér. Hát ha neked ő számít, jelent valamit, akkor szerintem mindenképpen kéne, max nem jön össze, de legalább nem lesz benned az, hogy meg sem próbáltad. Legyél laza, magabiztos
2015. nov. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem jelent semmit, csak tetszik, és eszembe jutott...:D
2015. nov. 2. 22:31
 9/9 anonim ***** válasza:
:-)
2015. nov. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!