Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy barátom immár április óta...

Egy barátom immár április óta nem keres ill. nem veszi a telefont, nem válaszol fészen, smsre sem. Kb.15 alkalommal kerestem. Megpróbáljam megint?

Figyelt kérdés
sajnos személyesen nem tudom felkeresni, majd csak szeptemberben esetleg

2014. aug. 10. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem elég egyértelmű, hogy nem akar tőled semmit.
2014. aug. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem tudom az okát,ami bánt!
2014. aug. 10. 17:59
 3/5 anonim ***** válasza:

Kicsit jobban körülírnád a dolgot?

Történt netán valami április környékén vele, vagy veled? És amúgy te meg ő milyen neműek vagytok?

2014. aug. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
+ hány évesek vagytok?
2014. aug. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha április ótta nem keres és nem válaszol akkor annak szerintem eléggé nyomós oka lehet. De szerintem április ótta 15 felkeresés sem sok. Nem tudom ez alatt a 15 alatt mit értel (15 SMS, hívás.) minden esetre engem van hogy anyukám hív egy nap 15ször újra mert nem tud elérni szóval csak azt akarom mondani, hogy ahoz képest te se kerested sokszor. Próbálkozni lehet, csak sokszor felesleges. Viszont ha vársz akkor idővel ugyis megtudod, mi az oka annak, hogy nem keres.
2014. aug. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!