Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan segítsek a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segítsek a legjobb barátnőmnek, hogy összejöjjön a bátyámmal?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek tetszik a bátyám, de azt nem tudom, mit mondjak a testvéremnek, mit kérdezzek tőle, amivel esetleg kivehetném belőle, hogy tetszik-e neki a lány vagy sem. Hogyan tudnám összehozni őket? Igen, fura, hogy a saját tesómról van szó, de semmi ötletem...

2015. nov. 2. 17:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Amúgy van valaki aki tetszik neked, vagy akivel kavargatsz mostanában? Vagy hozd fel a bnődet valami beszélgetésben, kérdezz rá h mit gondol róla, jobb ötletem nincs..:D
2015. nov. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
oda mész a tesódhoz szia x-y (a bátyád neve) képzelt tetszel a barátnőmnek neked mi a véleményed róla? tetszik neked? ennyi...
2015. nov. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!