Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Egy discoban vagytok. Nem ti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy discoban vagytok. Nem ti vagytok a legjobb pasik ranezesre a helyen. Hogyan szolitjatok meg a csajt aki tetszik?

Figyelt kérdés
Pusztan a kulsotokkel nem sokra mentek. Mit mondtok?

2015. okt. 1. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:

nem pasi vagyok, de elmesélek egy sztorit egy külsőre nem túl nyerő srácról, de engem mégis megnyert :D

már egy ideje néz, épp oda akartam menni hogy miért néz... amikor ő jött oda hozzám nagyon édes volt azt mondta hogy egy nagyon szép lány barátjára hasonlítok és azt hitte ő vagyok. :)

aztán egész este beszélgettünk, sok közös is van bennünk, volt témánk is, és a humora is nagyon jó a srácnak :) én meg észre se vettem, de elkezdtük egymást fogdosni, ölelgetni, aztán kimentem vele cigizni. azt mondta hogy nem akar rágyújtani. én mondtam hogy nyugodtan engem nem zavar, majd megcsókolt és azt mondta hogy csak ezért nem akart :)

nem volt rámenős se, nem tett semmi olyat amit én ne akartam volna, még csak nem is egy nagyon helyes pasi, engem elég jó csajnak tartanak, és mégis megnyerte amit szeretett volna :D

egyébként ez is egy ilyen disco féleségben történt, és azóta is beszélünk meg találkozunk.

engem csupán azzal nyert meg, hogy vicces, okos, lehet vele beszélni :) mit érne ha úgy nézne ki mint Beckham de egy bunkó lenne :D?

2015. okt. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%

Beindul a zene, te meg pörögsz vele,

Nyit már a disco, jön a sok ringyó

Itt van Pisti, Jóska, Kata, Sári,

Az összes drogost állba kéne vágni


Műmájer gyerek nyomja itt reggelig,

Rángatóznak, amíg megengedik

Egy - két bogyó lecsúszik az arcba,

Jó reggelt, te benarkózott marha!


Pár év múlva megnézlek, te barom,

Túladagolva fekszel majd egy padon

Néhány véreb gazdagodik rajtad,

Nekem ne mondd, hogy így akartad!

2015. okt. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Abszolúte nem csajozok discoban.
2015. okt. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

na helló csöcsi pultos csajszi unod már a műszakot

a ... utcáról hoztunk neked kis fűszagot

2015. okt. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#2#-es: Ezt te találtad ki? :D
2015. okt. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nagyon könnyü terület az ismerkedésre mind1 hogy mit mondasz, a kérdés az hogy odamersz-e menni hozzá, ha nem akkor valahol máshol/máshogy keress partnert
2015. okt. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#5

Titkolt Ellenállás-Disco című száma.


Link, ha érdekelne: [link]

(Youtube-ról letörölték.)

2015. okt. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!