Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nem tudom mit tegyek, írjátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek, írjátok le ti mit tennétek az én helyemben, legjobb haverom vagy szerelem? (többi lent)

Figyelt kérdés
Megpróbálom tömören elmondani mi a szitu. a legjobb haveromnak volt egy párja, és a párjánák volt egy szép barátnője, aki szingli volt és szerintem most is az de már szeretne egy partnert magának. Én szívesen összejönnék vele de ő erről nem tud mert konkrétan semmit nem beszéltünk. De azóta már a haverom szakitott a csajjal és most nem nagyon csipázza ha szóbahozom meg ilyenek.A volt csajnak a barátnőjével amugy nem is nagyon beszélt szoval nincs hozzá köze de mégis az exére emlékezteti. Szerintetek mit csináljak hogy összejöjjek azzal az aranyos lánnyal úgy hogy ne szakadjon meg ez a remek barátság? Segítsetek kérlek! 14/F

2015. szept. 9. 19:29
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat a "csipázza" és egyéb fura szavakért!
2015. szept. 9. 19:31
 2/5 anonim ***** válasza:

Úgy hogy ha tényleg jó haver lesz@ rja ha összejössz 1 olyan lánnyal akihez semmi köze..?

Én a helyedben nem erre, hanem arra koncentrálnék, hogy hogy szerezzem meg a nőt.. De te dolgod.. :')

2015. szept. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
101% ban igazad van :D
2015. szept. 9. 19:52
 4/5 magantas válasza:
Tény, hogy a jó havert nem érdekli, hogy milyen barátnőd van . HÓDÍTSD MEG A LÁNYT!!! Kedves szép szavakkal, szép lassan kezd el megismerni és ha erősebb lesz az érzelmi hangulat akkor legyen szó többről is. FONTOS: hogy ne csak írásban beszéljetek, és az érzelmeidet (már ha teheted) amikor találkoztok akkor közöld vele, so SOK SIKERT!
2015. szept. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a tanácsokat, meg mindent :D ha valakit érdekel leirhatom később lett e valami
2015. szept. 11. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!