Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok nekem ajánlani,...

Tudnátok nekem ajánlani, segíteni egy jó bio sampont, ami kímél, színvédő és csodát tesz a hajammal? Első sorban saját tapasztalatok alapján.

Figyelt kérdés

Nekem természetes ezüst szőke hajam van, ami eléggégyengécske, hála az istennek fényes, de.... bio samponra váltottam egy 4 hónapja, mert észrevettem, hogy a vegyszereket tartalmazó samponoktól a hajam nem csak gyorsabban zsírosodik, de valamiért vékonyabb is lett.


Elkezdtem használni a Helya D. 26 gyógynövénykivonatot tartalmazó sampon és balzsamját.... de sajna észrevettem, hogy kiszálkásodott eléggé a hajam tőle...


Tudnátok nekem olyan sampont és balzsamot ajánlani, ami kifejezetten a természetes szőke hajra van kitalálva? szeretném visszaállítani hajam puhaságát, szépségét, természetes, ragyogó fényét, erejét, hogy megint gyönyörű legyen.


Köszönöm előre is a segítséget



2015. nov. 2. 10:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Jómagam a Herbária Bojtorján samponját és hajszeszét használom már 3 éve. Nagyon megvagyok vele elégedve, mert nem hullik tőle a hajam, erősebb, gyorsabban nő, nem zsírosodik olyan hamar és ráadásul a Herbária termékek mind csak természetes magyar gyógynövényekből állnak. Az áruk magasabb, de megéri!

Nekem fenék alá érő hosszú, erős, aranyszőke, egyenes hajam van, amit 7 éve növesztek. Csak ezt a sampont használom és nincs okom panaszra!

2015. nov. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!