Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mindig olvasom, hogy tinilányo...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig olvasom, hogy tinilányok idősebb tapasztalt pasit keresnek. Mégsem találok ilyet. Pedig sok szüzzel voltam régen.32/ffi miért?

Figyelt kérdés
2015. nov. 11. 18:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert öreg vagy már ehhez...
2015. nov. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert már az átlag tinihez tul koros vagy
2015. nov. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ráadású "természetimádó" a gyk neved..
2015. nov. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

17 vagyok előző pasi akivel randiztam ő 27. a saját korosztályomat sose szerettem... nem tudom miért. de benne pl azt szerettem hogy nem volt gyerekes, mondjuk néha még ő is az volt pedig 27... szóval a tini fiúkák elég gyerekek még.

emellett pedig azt szerettem még benne hogy hiába csak 17 vagyok, ő nem csak kislányként tekintett rám, hanem nőként. és egy idősebb férfi figyelme és gyengédsége jólesett.

2015. nov. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
LoL utolso a pasik nem bankok
2015. nov. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez így ebben a formában nem igaz. A legtöbb tinilány nem járna nála sokkal idősebb pasival. Nem tudom kiknél próbálkozol de elég ritka hogy egy 15-16 éves lány összejöjjön egy 32 éves férfival..
2015. nov. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
32? Még is mit vársz? Neked már lassan családodnak kéne lennie. Ha nincs pénztárcád teli meg jó kocsi a segged alatt akkor nem találsz "fiatal" lányt.
2015. nov. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jajj 4-es, te ezt mindenhova leírod, de én nem lennék erre olyan büszke....:) Te aztán nagy nő lehetsz.


Kérdező: Azért, mert még a tinik sem hülyék ennyire.

2015. nov. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Az "idősebb" pasi max 5 évvel idősebb.
2015. nov. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
36%

8-as:

a 4-es vagyok. ezt egyáltalán nem azért írom le mert büszke voltam/ vagyok rá, hanem mert sokan nem mernek ilyen kapcsolatba kezdeni a korkülönbség miatt. és pl azt szerettem benne hogy tapasztalt. és azt is amiket már leírtam. én ezzel nem bátorítani akartam senkit arra hogy kezdjenek bele ilyenbe, egyszerűen csak leírtam ezt, hogy volt már idősebb barátom, és hogy mik voltak a tapasztalataim, és miért tartottam őt többre a kora miatt mint a velem egyidős fiúkat.

és én pl ezért szeretem azt ha a pasi idősebb.

és szerintem nem elítélendő az ilyen dolog ha 10-12 év van köztük. bár ez már személyes vélemény :)

2015. nov. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!