Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Régen a békeidőben miért...

Régen a békeidőben miért találtak az emberek könnyebben párt? Nagyszüleim és egyéb idősebb rokonaim elmondása alapján nem nagyon volt aki egyedül maradt volna.

Figyelt kérdés

Most meg az megy hogy a kis lánykáknak kinyílik a csipája és azt sem tudja mit akarjon...már nincs olyan hogy hazakíséri valaki vagy kap egy szál virágot stb, a legtöbb a pénzre megy meg állandóan szórakozni jár, a legkisebb felelősség érzet sincsen bennük, elfajzottak, nagy ritka mára félénk, aranyos lány aki mellett férfinek érezheti magát az ember mert tudta hogy nem foglya becsapni stb...

Legjobb barátom kavart egy lánnyal akinek BARÁTJA volt, és a csaj azt mondta barátomnak hogy ha egy hét múlva is járni akar vele, akkor dobni fogja a pasiját...Ilyeneket mért nem dobja le a föld a hátáról? Nem vagyok nőgyűlölő, vannak kivételek, de sajnos egyre több ilyen van...


2014. jan. 6. 12:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Sokkal konzervatívabbak voltak az emberek. Volt egy értékrendjük. Nekem ne mondja senki, hogy az értékrend, amit te is leírtál. Aztán viszont nem csak a lányokban van a hiba. A mai fiatal generáció is el lett cseszve. Gondolok itt a huszonévesekre. A srácok is tök szerencsétlenek, nem mernek odamenni egy lányhoz. Persze legyen meg a félelem, mert az természetes, de hogy nincs annyi fsz alattuk, hogy 2 hét szenvedés után (nem facebookon), rákérdezzenek egy lánynál, hogy mi a helyzet... á nem is idegelem magam.
2014. jan. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%

Meg válogatnak. Legyen az embernek egy léc, ami alá ne adja, de egyeseknek irreális elvárásai vannak a lányok irányában. Legyen olyan mint egy tündér, legyen kedves, nézzen el minden hülyeségét, de közben meg legyen egy kúrógép, engedje a hármas szexet, az anált, engedjen meg mindent. Annyi esze nincs semelyiknek, hogy védekezzen, aztán meg összedől a világ, ha nem jön meg a csajnak 3 napig. Szerencsétlenek.

Akinek nem inge ne vegye magára. Én se vagyok egy matyóhímzés, de amit egyesek leművelnek az már egy vicc.

2014. jan. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%
Ma sokkal több életképtelen ember van.
2014. jan. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A fszuk méregetése, mellük méregetése az megy, de emberi kapcsolatot csak az interneten alakítanak.
2014. jan. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Igen, akiket a mostani társadalom szült és nem álltak be a sorba a többi majom közé, azokat leköpik kigúnyolják, kirekesztik, ez a társadolom képtelen azt befogadni aki más aki egy kicsit hallgatagabb...aki nem követi a divatot, nem olyan akaratos, agresszív, szókimondó. Ma más a majmoké a világ.
2014. jan. 6. 12:24
 6/15 anonim ***** válasza:

Engem sem akartak soha befogadni,mert nem álltam be a sorba,ezért megaláztak,elutasítottak és mindig is ez volt velem hiába szóltam én vissza.Van egy egyéniségem,ez nem tetszik nekik és ezért ki vagyok rekesztve.

A lányokról már nem is beszélek,minek menjek oda ha úgyis csak az elutasítást kapom és le se szarnak,keresztülnéznek rajtam?Teljesen lerombolják a srácokat,aztán csodálkoznak hogy miért nem mernek odamenni.Hát kinek van kedve ennyi pofára esés után is még többre?Mikor még amúgy is az életben is vannak bőven problémái?Igen van nekem is egy szép önbizalomhiányom,nem véletlenül.Egyszer nem hallottam még azt lánytól élőben,hogy hmm jól nézel ki,vagy egy igent vagy bármit.Pedig csak meghívnám őket valamire,vagy beszélgetni akár.De olyan elvárások vannak,hogy az valami vicc.Pedig jól öltözködöm,ápolt vagyok,nem vagyok csúnya sem,pénzem is van,szóval még ez sem lehet túl nagy gond.És nem tudom elképzelni hogy mi a gond.Bár mesélhetnék történeteket mert volt 1-2 csaj,aki vonzódott hozzám,de érdekes módon őket is elsodorta az élet mellőlem,vagy elköltözött vagy trauma érte és magába zárkózott és még sorolhatnám mik voltak.De mikor legutoljára buliba voltam,haverok barátnői is még csak nem is köszöntek,hát mondom akkor jó.Meg ezt a helyén is kell tudni kezelni,én most kezdem azt érezni,hogy tudjátok mit nem érdekel ki mit mond,és vagy találok vagy nem.A családom nagy nyomást gyakorol rám,amit utálok és tőlük nem várnám ezt,de még ők is ezt nyomatják felém,és az idegeimre mennek vele.

22/F

2014. jan. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"Legjobb barátom kavart egy lánnyal akinek BARÁTJA volt, és a csaj azt mondta barátomnak hogy ha egy hét múlva is járni akar vele, akkor dobni fogja a pasiját..."


A barátnőm 2 nap után kidobott, már aznap hideggé vált, aludt rá kettőt, utána pedig eldobott, mint egy használt bugyit közel 1 év elteltével...


Elbaszott világban élünk, a szeretet fogalmát nem ismerik, tisztelet a kivételnek! Sírni tudnék és ordítani, hogy elegem van!

2014. jan. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

A félreértések elkerülése végett, én egy 24( 2 nap híján :P) éves hetero férfi vagyok. Amiket mondtam férfi szemmel mondtam. Csendes gyerek voltam, kis szürke egér, de már általános iskolában sem hagytam, hogy rám szálljanak, nem is jött össze nekik. De már akkor átestem az első csókon, pedig elhihetitek nem volt szär átlagom. Nem nagyképűsködöm, ez az igazság. Már ott alakult lassan bennem az elhatározás, hogy én megkeresem az összhangot a magánélet, és az iskola ( karrier) között. Szóval tanultam mint a kisangyal, de az adandó alkalmakat nem hagytam elúszni. Cingár magas gyerek voltam, alig 50-60 kilóval, nem volt hülye stílusom, mint ma a swag, vagy emo, vagy mittudománmicsoda. Mondom, full átlag voltam, vagy talán még alatta. És mit ad isten, azzal, hogy volt egy kicsi önbizalmam, és hogy a bántónak szánt kritikát nem vettem magamra, pont úgy haladt a szexualitásom, ahogy annak szerintem kell. Simán össze tudtam szedni egy-egy buliban egy lányt ( mindig mindketten szinglik voltunk, nem úgy mint a fenti példákban, és nem kell sokra gondolni, talán 2-re), akivel csak smárolgattunk, mégse vittem le őket a kapualjba megdugni. Nem akarom elhinni, hogy valaki képtelen kapcsolatokat kialakítani. Középsuliban nagyon megtetszett egy lány, talán bele is szerettem ismeretlenként. Összeszedtem a seggemen a ráncokat, és odamentem hozzá, aztán kb. kiröhögöt. Na bummmmmm, mi történ? Semmi.Pont, hogy utána azon röhögtem haverommal, hogy mekkora egy gyökér voltam. Jellem kérdése az egész merni kell változni.

Mondtam, hogy keresem az egyensúlyt, hát egyetemen kicsit kicsúszott a lábam alól a talaj, de már nem keresem A lányt, mert itt ül mellettem. A többi, ismerkedős kaland, már rég a múlté. Ő az első komoly barátnőm. Nem keféltem addig, amíg nem éreztem magam érettnek, és kapcsolatokat is tudatosan építettem. Nekem nagyon sok lány barátom is van, négy legjobb barátom közül 2 lány.

Nem olvasom vissza mit írtam, ha nincs logikai kapcsolat, akkor ez van.

2014. jan. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

# 5

Vagy inkább mert egy gyámoltalan kukac vagy, aki hagyja magát elnyomni és esélye sincs érvényesülni, mert arra is képtelen, hogy magát megvédje.

2014. jan. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Balanus_concavus ***** válasza:
Mások voltak a társadalmi normák, ill. elvárások és nem negatív értelemben írom, de szerintem annyira válogatósak sem voltak, mint a mai fiatalok (én is az vagyok).
2014. jan. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!