Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom régen megcsalta barátnői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom régen megcsalta barátnőit, állítólag mert nem szerették őt. Egyébként is közvetlen, kikezdett idősebb nőkkel is. Engem szeret, én is őt, azt mondja már eszébe se jutna. Meg lehet változni?

Figyelt kérdés

sajnos nem bízok benne a régi dolgai miatt, pedig ellenem még nem tett rosszat.


25/N


2014. ápr. 18. 11:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én nem bíznék benne.
2014. ápr. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
:/
2014. ápr. 18. 11:12
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen pasim.Megcsalt az exével, tök higgadtan közölte,majd azt is megcsalta,de az már terhes lett és feleségül kellett vennie. :D
2014. ápr. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én össze se jöttem volna ilyennel. : D
2014. ápr. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
akkor nagyon jó..... hát akkor tényleg nem érdemes bízni benne? nem változik meg ha szeret?
2014. ápr. 18. 11:15
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha valóban szeret akkor nem fog megcsalni, csak kérdés, hogy tényleg szeret-e...
2014. ápr. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha nem szerették őt, minek volt velük, Ez csak mese, hogy még sajnáld is őt, miközben ő kedvére csal téged fűvel-fával. 25 évesen ilyen gyerekesen naív lenni azért nem szar egy kicsit?
2014. ápr. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
nem vagyok naiv épp az h sajnos bizalmatlan! de tényleg úgy szeret, h szinte rajongásig :/
2014. ápr. 18. 11:17
 9/13 anonim ***** válasza:
Viszont azzal számolj, ha elmúlik a szerelme akkor esélyes, hogy téged is megcsal majd. Tudod, ha már előtted többször is megtette...
2014. ápr. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 PearlDiver ***** válasza:

Meg lehet változni, csak nem gyakori. Pláne egy csalfa férfinál. De szerintem megérdemel tőled egy esélyt, sőt ha nem bízol benne akkor még te segíted elő hogy hűtlen legyen, ha már elege lesz belőle. Viszont beszélgess vele rendszeresen erről, ha érzi hogy szereted és arra vágysz, hogy egyedüli legyél számára, jó partner vagy és elfogadod őt, akkor talán továbbra sem fog eszébe jutni.

Viszont ha minderre nem vagy képes, akkor inkább szakíts vele most, és keress egy hűséges típust.

24F

2014. ápr. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!