Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy kezeljem, ha bókol?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezeljem, ha bókol?

Figyelt kérdés

Ha valaki megdicser rajtam valamit, mindig megkoszonom, aztan tullepek rajta. De mit csinaljak akkor, ha egy srac szinte folyamatosan dicser?

Neha mar idegesito is, hogy rendesen ereztetni, "milyen jo vagyok". Tudom, hogy oszinten mondja, de mar nem tudok mit kezdeni vele, foleg eloben. Kicist ugy erzem hogy csak ezzel akar elbuvolni, es hogy azzal, hogy o noveli az onbizalmam, hozzam koti (az erzeseimhez) magat. Talan ez a taktikaja, pedig nalam ez nem valik be, mert tudom magamrol hogy mi bennem a jo. Ezert is szoktam megkoszonni.

Mit csinaljak?



2015. nov. 13. 07:41
 1/1 anonim ***** válasza:

én is hasonlo helyzetben vagyok

nekem lekiismeret furdalásom lenne ha nem mondtam volna a srácnak az elején h én most nem szeretnék barátot, de mivel igy kezdtem mindig csak megköszönöm meg rámosolygok, néha én is megdicsérem de nálam kb ennyi

2015. nov. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!