Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Öszevesztem a lagjobb barátnőm...

Öszevesztem a lagjobb barátnőmmel, hogyan kezeljem okosan? SEGÍTSETEK!

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmmel összevrsztem kb. egy hónapja...az egész úgy kezdődött, hogy elkezdett írogatni egy most nyolcadikos lánnyal aki a mi sulinkba jár. Nekem ezzel semmi bajom nem lenne mert én is írogatok mással és nekem is vannak más barátaim rajta kívül. Nagyon sokat irogattakés ez a lány(egy nagyon gazdag és népszerű lányról beszélünk)írta neki hogy neki alig van igaz barátja hogy mindenki csak kamubarát stb. (állitólag a legjobb barátnőjét se bírja annyira) áthívott magához(a barátnőm)és mondta hogy áthívja azt a lányt is. Ezzel nem volt baj mert én is birtam a csajt ugyhogy szerintem ellettünk volna. De mikor megkérdezte csak annyit mondott hogy sokat kell tanulnia (nem szokott tanulni) a barátnőm nem vette észre hogy le akarja rázni. Tovább irogatott vele. Én eközben elkezdtem félteni mert ez a lány elég sok életet tönkretett már. Én nagyon szerettem a barátnőmet és tényleg eszméletlenül féltettem. De ő elkezdett hanyagolni...ez a lány feltett egy képet egy közösségi oldalra és a barátnőm odaírta alá hogy: Életke....na ezen nagyon kiakadtam...megírtam neki...azt írta hogy csak féltékeny vagyok és le is lépett az életemből...egyedül hagyott...közben folyamatosan hagytak el a barátaim, folyamatosan rossz volt a kedvem, semmit nem akartam csinálni...ő pedig csak azt írta ki mindenhova hogy ő mennyira depressziós, hogy neki mennyi baja van stb. Ask.fm-en is folyamatosan "zaklatott" ugymond...mindig valami bántó, rosszindulatú dolgot írt, persze névtelenül. Volt egy idöszak mikor írásban veszekedtünk, olyanokat vágott a fejemhez amik baromira bántottak...bevallom én is írtam neki olyan dolgokat amiket baromira megbántam és nem is gondoltam komolyan...de ő komolyan vette...azóta ahol tudja a fejemhez vágja. Minden barátomat ellenem fordította de szerencsére jóban lettem olyanokkal is akik mindig segítenek és ilyesmik :) Nagyon fáj hogy eldobott egy 5 éves barátságot egy olyan lányért aki talán menőbb cuccokban jár de nem szerette szívből úgy mint én. Ráadásul pontosan tudja hogy hogy ki tetszik és azt is hogyha összejönne vele összetörné a szivem és rámászott és majdnem össze is jött vele...:( én mostanában nem vagyok túl jókedvű, sokat vagyok egyedül és nagyot csalódtam nagyon sok emberben...a kérdésem az lenne hogy hogyan kezeljem ezeket okosan? Hogy engedjem el a fülem mellett még a hangját is...nem akarok vele foglalkozni, nem akarom hogy a fejemben éljen...

Előre Köszi a válaszokat



2015. nov. 7. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia szerintem önts tiszta vizet a pohárba a barátnőddel. Beszélj vele személyesen, szemtől szembe, hogy még van e esély a barátságotok megjavulására. Ha nem akkor lépj tovább, keress új barátokat, esetleg egy új hobbit amiben örömödet leled, lehet hogy később meggondolja magát. Ha igent mond akkor tiszta sor :) szurkolok!
2015. nov. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Az a gond, hogy én már megpróbáltam a békülést, de nem szeretne, ugyhogy szerintem csak úgy simán új életet kezdek

2015. nov. 9. 06:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!