Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Felek a csokolozastol. Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felek a csokolozastol. Mit tegyek? Szerintetek miert van?

Figyelt kérdés
Egyutt vagyok egy sraccal de meg mem volt meg az elso csokunk. megvo se csokolozott meg en se. varom mar nagyon de felek. amikor arra kerul a sor valahogy mindig elhalasztom. ma is a hazunk elott tudtam hogy meg akar csokolni es en gyorsan elmentem. nem tudom miert van ez. talan attol felek hogy elbenazom meg nem tudom hogy kezdjek bele. temyleg nagyon kezdo vagyok o az elso baratom. 15/L

2015. nov. 15. 22:18
 1/8 anonim ***** válasza:
lazulj el, és hagyd hogy csinálja ő, és ahogy csinálja úgy csatlakozz te is bele. Ha sokáig húzod akkor azt az érzést fogod kelteni benne, hogy talán mégse akarod, és parázni fog a srác.:s Szóval csak lazán, hajrá;)
2015. nov. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Mert felsz h nem megy neked, h csalodast okozol neki. Pedig o is fiatal, o is aggodik biztos, de ne parazz. Nem ronthatod el. Majd megtanuljatok egyutt. Jo lesz az :)
2015. nov. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Kkicsii ***** válasza:
Én egyetlen egy mondatot mondok neked...Egyszer mindenkinek el kellett kezdenie valahol:-)
2015. nov. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyszerű: azért félsz, mert izgulsz. Minden kezdet, ami ismeretlen, nehéz. Hagyd végre, hogy megcsókoljon, és rá fogsz jönni, hogy nagyon jó, és már a legközelebbit fogod várni.
2015. nov. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Hat teljesen aterzem a helyzeted!

En is nagyon izgultam.

Tobbszor volt olyan hogy a fiueg akart csokolni es elforditottam a fejem

vegul elmondtam neki hogy felek hogy elrontom.

Akkor aztmomdta hogy ha nem csinaljuk akkor sose fogom megtanulni.

Es mondta hogy az elso senkinek se megy.

Utana mar nyugodt voltam.

Vegul megcsokolt es tulestem rajta.

es eztmomdta nem is voltam olyan bena 😀😀

2015. nov. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Hogy lehettek együtt ha még nem csókolóztatok?????
2015. nov. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! 14 vagyok én is paráztam előtte csak nálunk úgy volt hogy a barátnőm már csókolózott én meg nem s a végén amikor jött a busz amivel ment haza akkor úgy éreztem hogy megkell tennem mert előtte egy fél órán keresztül nem mertem. Megtettem és most azóta is ha találkozunk csókkal köszöntöm őt. Nem kell félni majd ha úgy érzed hogy akarod akkor nem kell a para nem kell félni hogy rossz lesz mert a szerelmeddel csinálod. Nyugi :)
2015. nov. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a biztatast! sokat segitett! megtortent a csok. mindketten benak voltunk de legalabb rohogtunk egy jot ::) mar varom a kovetkezot...

mennyi idobe telhet hogy belejojjunk?

2015. nov. 18. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!