Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért félek ennyire az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek ennyire az első csókolózástól/csóktól?

Figyelt kérdés

annyira stresszelek rajta, hogy az nemigaz! :(

annyira félek tőle.. nemtudom, hogyhogy kell, félek, hogy elrontom és csalódik bennem xy és ezért nem is akarok barátot mert annyira félek ettől...

És itt is már olvastam, meg barátnőim is sokszor mondták már, hogy jön magától, meg azzal születtünk, hogy tudunk, meg nem kell izgulni... de igazából nem tudok nekik hinni!

Valakinek tapasztalat? pl. ő is úgy érzett mint én, aztán minden jóvolt? vagy bármilyen más választ szívesen várok! :)

16/L


2012. nov. 15. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Most biztos mindenki lámának tart, de nekünk kb 2 hónap volt, mire megtanultunk csókolózni :D Barátnőm se csókolózott korábban, meg én se...
2012. nov. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
égebben én is stresszeltem magam ezen... ettől ne félj hogyha abban a pillanatban vagytok h jöhet a csók akkor ne hátrálj ki (azt fogod vele elhitetni h nem tetszik neked) jön ez magától :)
2012. nov. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én is nagyon izgultam rajta meg féltem hogy elrontom de amikor megtörtént isteni volt :)) és ő se csókolózott a elött meg én se :)
2012. dec. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Bujababa válasza:

Szívesen megtanítalak !

Gyakoroljuk, hogy a szemérmes csóknál a nyelvecskéddel beférkőzöl a számba, hogy valami mennyei boldogságos bizsergető érzést válts ki az ember gerincébe, mely a tarkóján át egész lényét lebegésbe emeli !


L/17

2020. máj. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!