Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Megcsókolt, de nem éreztem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsókolt, de nem éreztem semmit? 18/L

Figyelt kérdés

Többször egymás után is megcsókolt, de nem indított el bennem semmit az egész..Nem volt eufórikus érzés, nem remegtem bele, semmit sem jelentett..

Mi ennek az oka, ha én azt hittem szerelmes vagyok belé?


2015. nov. 17. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Az az oka, hogy úgy tűnik mégsem vonz téged annyira, mint amennyire gondoltad.
2015. nov. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rossz volt az idöpont, hely, alkalom, béna volt a csoktárs, te voltál rossz passzban, .........VÁLASSZ!
2015. nov. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálam is ez volt az első csókomnál, pedig nagyon bele voltam zúgva a srácba, fél éve ő volt a kiszemeltem. Én mondjuk paráztam, mert az volt életem első csókja, és én mindenen stresszelek, hogy jól csinálom-e. :D

Összejöttünk, de igazából csak később jöttem rá, hogy amit akkor éreztem, még nem igazi szerelem volt, csak "belezúgtam", mikor még nem is ismertem annyira. Az igaz, mély szerelem kicsit később jött,mikor már együtt voltunk 1-2 hónapja - na, akkor a csókjai is sokkal jobban beindítottak, volt remegés meg minden. :)


Szóval én a helyedben adnék még egy kis időt ennek. Lehet, hogy te is izgultál, vagy egyszerűen a hormonaidnak ilyen kedve volt, vagy ő nem úgy csókol ahogy neked az jó lenne... Próbálkozzatok még. :)

2015. nov. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!