Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megcsókolt, de nem éreztem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsókolt, de nem éreztem semmit. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

A kérdésem kifejtem: volt egy exem, nagyon szerettem, bár nagyon rövid ideig voltunk együtt, őt tényleg szerelmesen szerettem, mikor először (sőt, sokadszor is) megcsókolt, beleremegtem, kirázott a hideg, nem kicsit megkívántam, csillogott a szemem, tehát elmondhatatlan volt az élmény. Szakított velem.

Azóta randizgattam-kavartam pár sráccal, mert azt hittem túl vagyok rajta, de rájöttem hogy nem. Találkoztam egy régi ismerősömmel, akivel régen kavartunk, és megcsókolt. De nem váltott ki belőlem semmit... Még egy langy bizsergést sem. Lehet azért mert még mindig őt szeretem? Még nem vagyok túl az előző kapcsolatomon?

Sajnálom ha hosszú lett.

16L



2014. júl. 21. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem heverted még ki. Szerintem a sráctól, akivel most kavartál, azt vártad, hogy olyan lesz mint akkor, mikor még nem ismerted az exed, és úgymond hiánypótlásra akartad használni. Ha csak emiatt csókolóztál vele, akkor nem meglepő, hogy nem váltott ki belőled semmit.

Ha találkozol olyannal, aki mellett nem gondolsz arra, hogy az előzővel jobb volt, akkor kiheverted. Valakivel, aki új, más és izgalmas.

Kitartást addig. :)

2014. júl. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Talán még nem vagy túl rajta. Nem tudom, mennyi idő telt el azóta, hogy szakítottatok, de emberfüggő, hogy kinek mennyi ideig tart túllendülni a szakításon. Velem is történt már ilyen, tényleg az idő segít ezen, mást nem tudsz tenni. :)Idővel jönni fog olyan, akinél újra érezni fogod azt a valamit. :) Kitartás!
2014. júl. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
4 hónapja szakított velem... 2.5 hónapig voltunk együtt, és nagyon bánt h miattam lett vége :/ azóta összejöhettem volna vele újra, de nem akartam félredobni a büszkeségem. tudtam, h meg fogja bánni ha szakít velem, így is lett, és megmondtam neki h most (vagyis akkor) kimondja h vége, akkor nincs visszaút. szerintetek ezt jól tettem?:/
2014. júl. 21. 21:50
 4/4 anonim válasza:
Ha Miattad lett vége, akkor lehet, hogy át kellene gondolnod, hogy mennyire hiányzik, és helyrehozható-e még. Mérlegelni, hogy vele vagy nélküle érzed magad jobban. Ha félretudod tenni a büszkeséged, és igazán szeretitek egymást, akkor szerintem még működhet. Ha mégsem, akkor az idő majd segít, foglald le magad számodra érdekes dolgokkal, mindenkinek sikerül, csak türelem. :) Hajrá!
2014. júl. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!