Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tegnap nem jott el randira és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap nem jott el randira és azt mondta hogy roszul lett nagynénije oké de ma megint elhívjam ez nem tolakodás?

Figyelt kérdés
2015. nov. 21. 15:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Mondjuk kérdezd meg, hogy érzi magát a nagynénije. De szerintem mindenképp várj pár napot a randival, ha el is megy tegyük fel holnap, nagy valószínűséggel nem lesz túl jó a lelki állapota, úgy a randim sem tud igazán jelen lenni érzelmileg. 17/L
2015. nov. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Neptunus Shin Kaio válasza:

Hát nekem ez egy kamunak tűnik. Ezt a szöveget jómagam már nem egyszer sütöttem el ha épp nem volt kedvem valakivel találkozni.... mindig beválik. 24/F



U.I.: Szegény nagynéném ha tudná hányszor voltam már a temetésén pfff.... Atyavilág :D

2015. dec. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!