Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan mondanátok meg a...

Hogyan mondanátok meg a védőnőnek, hogy legyenszives szólni, ha jönni fog?

Figyelt kérdés
Engem is idegesít, de jelen pillanatban a férjemnél szakadt el a cérna (3 műszakban dolgozik, szeretne pihenni esetleg lengébben is :) ) . Engem is nagyon zavar, hogy csak úgy beállít a nagy semmiből. Folyton fenyegetőzik hogy vigyem el a gyereket füll orr gégészetre. Ma elvittem de nem fogadtak. Nem fogja fel hogy 3 kisgyerek mellett 40km-t utazni nem olyan buli dolog. Azt mondta lehet időpont nélkül menni, hát kiderült hogy nem. A férjem azt mondta hogy befog neki olvasni. Szóval a lényeg, hogy kellene szólni a védőnőnek hogy minimum szóljon, ha jön. Hozzáteszem hogy értelme nincsen mivel a legkisebb is már 2 éves. Amikor jön, annyit kérdez hogy van-e étvágya a gyerekeknek és hogy van-e vmi kérdésem. Szóval tök értelmetlenül tolakszik be. Ötlet?

2015. okt. 19. 20:34
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
81%

Magyarul?

Egyébként meg minek vállaltál hármat, ha még az orvoshoz vitelt se tudod időben megoldani? Az azért elég alap, hogy megfelelő időben eljusson az orvoshoz a gyerek, bármilyen idős is.

2015. okt. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Tényleg, magyarul. Ez eszembe sem jutott. Köszi nagyon sokat segítettél. (a többi része meg nem rád tartozik de annyit elmondok hogy nem beteg a gyerek ez csak és kizárólag a védőnő hülyesége)
2015. okt. 19. 20:42
 3/42 anonim ***** válasza:
41%
Én megkértem az enyém, tojt rá. Azt mondta, hogy nem tudja előre szervezni a napjait, és különben sem köteles előre bejelentkezni, mert ő nem vendég. És ezzel részéről le is tudta, továbbra is akkor állított be, amikor neki tetszett. Ott tartok, hogy lemondom.
2015. okt. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
Köszi. Énis gondoltam rá hogy lemondom, de akkor meg állítólag a gyámügy vagy cs.v. járna a nyakamra, tehát kb ugyanott tartanék hogy az ember nem érezheti magát otthon :(
2015. okt. 19. 20:44
 5/42 anonim ***** válasza:
98%

Megmondhatod, de nem köteles bejelentkezni, jön, amikor ráér.

Tudod te, hány helyre kell(ene) mennie egy nap? Én ezért sem dolgozok a szakmában, mert azonnal, mindenhová, de csak délig, mert utána ez meg az van... na, neee!

2015. okt. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
41%

Amikor legközelebb jön, férjed egy szál alsónadrágban nyisson ajtót és mondja h nincs itthon a feleségem, de jöjjön be nyugodtan:)

Ha ezek után is bejön, akkor mondjátok le:P

Jó megoldás még leszereltetni a csengőt, mert a gyerek nem tud aludni mert összevissza csöngetnek a szórólaposok/hittérítők/adománygyűjtők címszóval. Aztán ha jön, sajnos nem vetted észre....

2015. okt. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
96%

Katika, megtenne hogy ide szól, mielőtt jönne? Ennyi. De legyél vele tisztában, hogy nem kell jeleznie, hogy megy.

A kedves férjed pihenhet a hálószobában akár meztelenül is, nyilván nem megy oda be a védőnő. Remélhetőleg nem egyszobas lakásba vallaltal 3 gyereket.

A gyereket valami okból csak úgy gondolja, hogy látnia kell a szakorvosnak. Te kérhet hozzá beutalot a haziorvostol - mellesleg 6 even aluli gyereket mindig előre vesznek.

Ha nem tetszik a védőnői szolgálat, le is lehet mondani és máris nem zavarja senki a piheneseteket

2015. okt. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:

Csengő az nincs, de ő kitartóan kopog az ablakon, sőt bemászik a kerítésen is. Lerázhatatlan. Az ajtó meg üveges, szóval látni hogyha van itthon valaki.


Akkor max annyit mondjon hogy melyik nap jön. Nem nagy kérés...

2015. okt. 19. 20:50
 9/42 anonim ***** válasza:
15%

Mit ne mondjak nagy paraszt a védőnőtők! Nálunk párnappal előbb mindig bejelentkezik, hogy jönni fog. Illetve a megérkezése elött is szól pár órával, hogy hamarosan érkezik.


Nyugodtan szóljatok neki, hogy ez így nem működik. Ha pedig nem hajlandó akkor bementek a helyi gyámügyhöz, vagy a családsegítőhöz és kértek papírt, hogy saját felelősségre nem éltek a szolgálataival. Nyugodtan megtehetitek. Neki is vanfőnöke akinél belehet panaszolni. Bár utánna más lesz a szájíze felétek.

2015. okt. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
80%

Bemaszik? Nehéz elhinni...


Havi egy látogatást csak kibírtok. Par perc.

2015. okt. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!