Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány aki nagyon bejön...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nagyon bejön de én is neki, de akkor miért nem akar találkozni?

Figyelt kérdés

Facebookon megismerkedtem egy lányal aki rég óta tetszik nekem

Voltunk bulizni is le is smárolt a lány, eddig 2x elhívtam h találkozunk mind a kétszer kifogást mondott "hogy most ide kell mennem oda kell menem,, stb.

Nagyon jól elbeszélgetünk mindig (vagy is én úgy érzem).

Nagyon nagyon tetszik nekem szerintem én is bejövők neki vagy akkor nem csokolt volna meg.

De 2x felhoztam neki időpontokat az neki pont nem volt jó.Pedig már nem egyszer randíztam csajal

Szerintetek mi lehet a baj?


2015. nov. 25. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert egy bérnőstény.
2015. nov. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Probald meg még egyszer elhívni valahova és mondd azt,h talaljon ô ki egy idopontot ami persze jó neked is és ha igyis leráz akkor szerintem hagyd inkabb

(Bocs a ekezetekért(telorol irtam)

2015. nov. 26. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jól van köszönöm
2015. nov. 26. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!