Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első találkozora Csokit és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első találkozora Csokit és rozsát vinni a csajnak, hulyeség? Már Facebookon tobb mint 20 napja beszélunk, aztmondta h szeret.

Figyelt kérdés

2015. nov. 27. 07:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges.
2015. nov. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem is látott csak képen? és már szeret??
2015. nov. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jézusom! Nehogy elhidd, hogy valaki látás nélkül, és csak 20 napig tartó beszélgetés után szeret!!! Most csak úgy menjél az első randira - és neki is mondd -, hogy most kiderül, mennyire tetszünk egymásnak a való életben, mert az mégis más, mint ha csak fényképről ismer valaki valakit. Ezt mondd meg neki, hogy ő se csalódjon, és te sem. Ez csak egy bemutatkozó ismerkedés lesz, felesleges bármit is vinni, csokit egyébként sem visznek randevúra, legfeljebb névnapi kísérő ajándékként.
2015. nov. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 mi lenne válasza:
abnormális kérdés. talán a 200 nap után vehetsz neki 200 rózsaszálat. akkor már el tudod dönteni, hogy szeret-e.
2015. nov. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Ne higyj nekik! A virág is, a csoki is OK!

Tapasztalatból mondhatom — nem neked kell ezektől tanácsot kérni, tőled kellene kérniük. A szeren vagy öcsi, hallgass a megérzéseidre; és legyen önbizalmad!

2015. nov. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 TheWortex válasza:
Támogatom! Nyugodtan vigyél virágot, abból semmi bajod nem lehet. Még ha tényleg úgyis van, hogy élőben nem okés valami, akkor se veszítessz vele semmit. De ha meg minden stimmel, az egy igen jó pont lesz nála és hidd el idővel vissza fog emlékezni, vagy másnak is úgy fogja mesélni, hogy első randira vittél virágot neki!
2015. dec. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem mind a két érv igaz lezyen önbizalamad de ne bizd el magad ez nem egy olyan dolog amibe kapaszkodni tudsz virágot vigyél az nem árthat csokit ne az kicsit gyerekes de mindent bele az első randi tényleg ismerkedés de ha ott bejön akkor minnél többször találkozz vele és utána gondolj véleményt
2015. dec. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én falramásznák ha találkoznák egy fiuval és vinni nekem vlmit, elvégre az csak ismerkedős tali
2015. dec. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!