Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Érettségi találkozóra elszoktá...

Érettségi találkozóra elszokták vinni a párjukat is?

Figyelt kérdés
2009. szept. 23. 07:06
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Én nem szoktam mert nem az ő találkozója, hanem az osztályról szól a dolog. Általában azok viszik a párjukat akik fel akarnak vágni vele. A mi találkozóinkon sosem hozta senki sem a párját.
2009. szept. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Az iskolai találkozóra nem,de az utána következő vacsorára természetes,hogy a párok is ott vannak.Legalábbis felénk így szokás.
2009. szept. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk viszont az a szokás,hogy senki nem hozza a partnerét.Ez a te osztálytalálkozod és ez most nem rolatok hanem rolad szól.Nem hiszem,hogy élvezné amig ti nosztalgiáztok és mesélitek a régi pasis sztorikat stb.Na szoval mi nem visszük:)))))
2009. szept. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Nálunk sem hozza soha senki. Mikor már mindenki menne a maga útjára, akkor szoktuk hívni a párunkat, hogy menjenek értünk vagy valami. Akkor lehet, hogy egy-két emberrel ott megismerkednek, de két perc után távozunk. Az osztálytalálkozó nem arról szól, hogy kinek milyen a párja, mert ha jönnének, akkor tuti csak a kapcsolataink lennének a téma.
2009. szept. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
Mifelénk szokás vinni, és egyáltalán nem felvágósdiból. Így sokkal több érdekes téma van, főleg, ha az 5 évvel azelőtti osztálytalálkozón már minden sulis téma kimerült, és amúgy se a múltról, hanem inkább a jelenről és a jövőröl beszélgetünk.
2009. szept. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
80%

Nálunk kérték,h ne vigye senki se a párját!

Gondolj csak bele Te elmennél az ő oszt.talijára és :) ?

Hogy éreznéd magad,kivel és miről beszélgetnél,ha senkit sem ismersz???Én nem szeretem a kényszer beszélgetéseket és mosolyokat!

2009. szept. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%
Nem akarok vitatkozni, de az csak akkor kényszerbeszélgetés, ha meg se akarod ismerni a másikat. Mondjuk szerintem ez az általános hozzáállás, viszont így gyakorlatilag az egész osztálytalálkozó egy kényszertalálkozó. Több ismerősömtől hallottam, hogy elmegy ugyan, de igazából abszolút nem érdekli, hogy kivel mi van.
2009. szept. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
Nálunk szokás vinni, de nem felvágósdiból. Remek alkalom arra, hogy megismerjük a párunk baráti körét, mert vannak olyan egykori osztálytársak, akiról már rengeteget beszéltél a párodnak, de még nem találkoztak. Egyébként meg az a meglátásom, hogy az osztálytalálkozókon nagyon kevés a közös téma, ha nincsenek ott az oldalbordák. A lányok mindig remekül fel tudják fokozni a hangulatot. :P
2009. szept. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
70%

Osztálytársak megbeszélésének kérdése. Nálunk döntöttünk, NEM!!!!!!


Egyébként nem szokták, csak ha fel akarnak vágni. Vagy ha mindenki viheti.

2009. szept. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!