Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mennyi idő múlva szervezzek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő múlva szervezzek találkozót?

Figyelt kérdés

16/F vagyok

Tetszik egy lány, egy évvel fiatalabb, egy városba járunk iskolába. Ráírtam facebookon, mivel élőben szinte egyszer sem láttam.

Tegnap beszélgettem vele, elég közvetlen volt. Ma nem írtam rá, hogy ne tűnjek nyomulósnak. Holnap ráírok megint. Utána következő (3.) beszélgetésnél már elhívhatom randizni?

És elsőre csak egy rövidke, max félórás összefutás legyen, vagy rögtön lehet egy hosszabb, igazi randi is?


2015. dec. 1. 20:06
 1/1 anonim ***** válasza:

A második kérdésre az lenne a válasz, hogy majd a helyszínen kiderül. Szervezhetsz hosszút is, ha fél óra után már unja az okos fejed. :)

Az első kérdésből inkább arra gyanakszom, hogy ez nem lenne hosszú randi. :)

2015. dec. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!