Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha egy lánnyal jól elbeszélget...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánnyal jól elbeszélgetek, de ha mondjuk előhozom a találkozót, akkor van valami kifogása, akkor az teljesen egyértelmű jel?

Figyelt kérdés
Tehát nincs ideje vagy kedve. De neten nagyon normális és közvetlen, tök jól el szoktunk beszélgetni.
2015. okt. 4. 21:04
 1/3 anonim válasza:

Szerintem teljesen egyértelmű jel arra, hogy fél :)

Mert azt te is tudod, és ugyanúgy mindenki, hogy írni könnyebb, mint beszélgetni az illetővel, főleg, hogyha olyan jól alakulnak a dolgok:) (nem akarja elrontani ..)

2015. okt. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bár így volna. Csak én jobban félek, hogy nem akar és így terel. :(
2015. okt. 4. 21:24
 3/3 anonim válasza:
nekemis az a véleményem hogy fél, énis ilyen vagyok félek hogyha élőben beszélnénk elpirulnék vagy ilyesmi tutira fél meg ha neten nem ráz le akkor nincs okod pánikra
2015. okt. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!