Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mennyire jönnek be a "szenvedélyes" pasik?

Figyelt kérdés
Ilyen tipikus dél-amerikai szappanoperás fickókra gondolok.
2015. dec. 12. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha valaki szenvedélyes az ágyban az jó. De a délamerikai szappanoperás pasiktól hányingerem van.

20/L

2015. dec. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is azon a véleményen vagyok mint az első válaszoló.

27N

2015. dec. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, nekem nem annyira. Mondjuk nekem az olyanok se akik pl rózsákat meg ilyeneket adnak a barátnőiknek. Meg nekem mèg egy èvforduló se jelentene olyan sokat, pedig azt kb mindenki számon tartja:D 17/l
2015. dec. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha te szenvedélyes vagy azzal nem mész semmire,ilyenkor nem a szenvedély hanem a gyengeség sugárzik belőled ami elől a lányok menekülnek.sorry

Legyél mindig határozott,magabiztos,érett,intelligens,legyen önbizalmad de ne legyél egoista,egy kis rosszfius beütés se árt,és ne sz.rj be a veszélytől.

Tudd mit akarsz.

Meg ugye a jó humor,megbízhatóság,őszinteség,és hűség is a rosszfius csomagolás ellenére.

Ha gyúrsz sose hátrány...

Szerintem a legtöbb csaj ilyen pasit akar.

2015. dec. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!