Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti járnátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti járnátok egy olyan pasival, aki szenvedélyes póker játékos?

Figyelt kérdés
Emellett el lehet menni vele néha programra. pl. kirándulni, vagy strandra, ha muszáj még buliba is. De tény, hogy nem egy közösségi ember és imádja a nagy téteket. :)
2013. ápr. 16. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
És tud is játszani,vagy csak szeret?
2013. ápr. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

erősen meggondolnám. komolyabban lehetséges, hogy nem terveznék vele. persze van nagyon sok pozitív ellen példa. de hát, itt mindenki a szubjektív véleményét osztja meg a másikkal :)

23

2013. ápr. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
tehát függő.
2013. ápr. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha nem beteges és költi el minden pénzét a pókerre akkor szerintem nincs ezzel gond.
2013. ápr. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem gáz, de azért hosszú távon beszéljetek majd meg egy határt amit feltehet minden hónapban...
2013. ápr. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Simán.
2013. ápr. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem.. 1 függő elég 1 családba.. és én az vagyok szóval :v NEM
2013. ápr. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!