Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok zavarna ha mondjuk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok zavarna ha mondjuk a párotok szenvedélyes horgász lenne?

Figyelt kérdés

Olvastam itt egy hasonló kérdést,és ebből ihletet kaptam.

Szóval, az életem része a horgászat.Bármikor,bárkivel,bárhol képes vagyok pecázni.

Van egy csapatom is akikkel versenyekre járunk.

De a hobbi horgászat nagyobb helyett foglal el a szívemben.

Sokan mondták már nekem (volt barátnőim) is,hogy szakítsak ezzel az élet kivitellel.De nem tudok!

Csak érdekelne,hogy ez kapcsolat rovására is mehet?

Ja,és ami sokaknál tetőzi a dolgot az az,hogy olyan pólókat rendelek amiken halak vannak felfestve animációsan.

Emelet a vadászatot is prefalárom,viszont anyagilag nem győzném.


2013. ápr. 6. 22:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem baj.Inkább ez mint egy alkoholista barom
2013. ápr. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem értem mi bajuk volt a csajaidnak, hiszen minden nap megfogtad a vacsit :D
2013. ápr. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Apám pont alkoholizmosban halt meg.

Ebből a szempontból igazad van!

2013. ápr. 6. 22:30
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem zavarna. Míg ő horgászik én csajos programokat csinálnék. Ja és a halat is szeretem, de azt az pucolja meg, aki megfogta. Mert úgy tudom ez a szabály :D
2013. ápr. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

A halpucolásról eszembe jut az egyik pólóm.

Ezt egyedileg készítettem.:)

[link]


Sokaknál kib*sza a biztosítékot :)

Köszi!

2013. ápr. 6. 22:34
 6/18 anonim ***** válasza:
A póló jó! De kérdés, hogy a rányomtatott apróhirdetés megtette-e már a hatását??? :D
2013. ápr. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Fél éve nincs nőm!

Szóval,csak várom,hogy valaki leszólítson,hogy MEGTALÁLTÁL :)

2013. ápr. 6. 22:37
 8/18 A kérdező kommentje:
18F
2013. ápr. 6. 22:37
 9/18 anonim ***** válasza:

itt a kikötőben szoktam ilyeneket látni, egész nap, sőt éjszakai is ott vannak

értem a barátnőidet, hiszen órákat töltesz ott el, ha nem 1/2 napokat, hát vagy olyan lényt keresel, aki ezt kedveli v nehéz lesz N

2013. ápr. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Most hirtelen azt vágnám rá hogy nem zavar. De egyik rokonom férje horgász is és vadász is. Napokig kint van a halkastónál, vagy a hagyekben vadászik. Péntek délután eltűnik, vasárnap este jön haza. Vagy szabadságot vesz ki és akkor egész héten kint van. Szóval tudom tőle hogy milyen sz*r mikor napokig egyedül van otthon...


De az én barátom meg focista. Az sem jobb :D Nála meg a foci van elég kiemelt helyen. Mindig mikor jön a focival jó képet vágok hozzá, meg örülök a sikereinek tényleg, de néha magamban azt mondom "már megint az az idióta foci" :D De el lehet fogadni. Vagyis el kell fogadni.

2013. ápr. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!