Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 14-18 éves lányok, hol szoktat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-18 éves lányok, hol szoktatok ismerkedni, egy huszonéves srác hogy tud a közeletekbe kerülni, ha komoly kapcsolatot szeretne?

Figyelt kérdés

2015. dec. 12. 18:33
1 2
 1/12 NeymarjrLau ***** válasza:
92%
14 éves lányok alapból nem ismerkednek huszonévesekkel. Én legalább is biztos nem.
2015. dec. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Huszonéves srác mit akar egy 14 éves lánytól? A srác már dolgozik/egyetemre jár, a lány pedig még vagy nyolcadikos vagy gólya. Miért?
2015. dec. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
....Uristen.. :D
2015. dec. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Èn sem èrtem hogy egy huszonèves srác hogy akar komoly kapcsolatot egy tizenèvestől.. De èn amúgy nem nagyon szeretem ezt a netes ismerkedèst, mert mondjuk megkedvelsz valakit, aki minden bizonnyal az ország túlsó rèszèn lakik.. Abból pedig nem igazán lesz jó egy kapcsolat. De persze vannak kivètelek. 17/l
2015. dec. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
édes hogy komoly kapcsolat révén, magadhoz láncolnál egy tizenévest, aki most éli meg a tapasztalatinak első felét, keress a saját korosztályodban
2015. dec. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Uhhh, de gáz vagy!
2015. dec. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én speciál sehol sem...


És én sem értem, hogy minek neked egy 14 éves kislány...

14 évesen az egyik osztálytársamba voltam belezúgva fülig és attól is elpirultam, ha véletlenül összeakadt a tekintetünk... Eszem ágában sem lett volna egy huszonéves pasassal együtt járni meg hasonlók.


Szerintem 16-tól már azért viszonylag normlis lehet, de a 14...


Ja, és hogy valami hasznos tanácsot is adjak... Ez a korosztály a kocsmákban található meg péntek és szombat este. Az a része, akik komolyan is vesznek és komoly kapcsolatra is alkalmasak, azokat meg úgyse veszik észre a normális srácok. Jó, nem jó, én ezt tapasztaltam.


18\l

2015. dec. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Barokban, kocsmakban...a normalisabbakra meg ugysem szoktak felfigyelni. Amugy utcan, kavezokban, buszon, villamoson, barhol talalhatsz ilyen koru lanyokat, a kerdes mar csak az, hogy meg is tudod e szolitani oket. 16/l
2015. dec. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az én közelembe egy huszonéves srác sem kerülhetne.
2015. dec. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
haver ilyen kérdést... ásd el magad ott vannak neked valóak
2015. dec. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!