Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Huszonéves lányként mégis hol...

Huszonéves lányként mégis hol próbálnátok ismerkedni, ha komoly kapcsolatot szeretnétek?

Figyelt kérdés
Disco-ba nem ezért jár az ember, neten nem szeretnék ilyen célból ismerkedni. Akkor?
2014. jan. 31. 09:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

nem az a lényeg hogy hol ezt jegyezd meg


a discón kívül nincsenek is emberek ugye?

2014. jan. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Könyvtárba sokat járok, de hidd el, nem egy ismerkedős hely, akárhogy ajánlgatják. Az egyetemen tulajdonképpen mindig ugyanazokkal vagyok összezárva, ha közülük eddig nem akadt, nem hiszem, hogy ezután fog. Utcán, boltban próbáltam legalább rámosolyogni emberekre, hát elég furán néztek rám...
2014. jan. 31. 09:41
 3/13 anonim ***** válasza:
És miért nem akarsz itt a neten ismerkedni? A legtöbb ember itt van. Ha nincs sok ideje az embernek ismerkedni és nincs is hová elmenni akkor csak ez marad. Én is próbálok mert egyedül vagyok és nincs hová mennem. Egy próbát megér!?
2014. jan. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Itt.
2014. jan. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én is ugyan így vagyok vele,hogy akármerre járok nehéz normális partnert találni rendes kapcsolatra,a város ugyan azoktól az emberektől zajong esténként buliközben is,ha valami esélyt látok,akkor más városba menni bulizni,vagy tényleg itt neten,bár neten nekem sincs tapasztalatom hogy is kéne :D
2014. jan. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
jah 22/f voltam.
2014. jan. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ott ismerkedj, ahol hasonló érdeklődésű emberek vannak, mint te. Ha van egyáltalán érdeklődésed...


Ha pingpongozni szeretsz, menj pingpong klubba, ha biciklizni, biciklis túrára, ha kutyád van, kutyaiskolába, ha a lovakat szereted, lovardába, de jó lehet a sakk-szakkör, papírvibrátor-hajtogató közösség, vagy egy nyelviskola. A nyelvtudás amúgy is a hasznodra válna.

2014. jan. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Csatlakozz sportbarát körhöz (túráznak, bringáznak, raftingolnak, futnak, síelnek, természetes vizekben úsznak, egész hétvégés programokon este bulik) és salsa iskolához (nem csak táncórák vannak, hanem minden hétvégén bulik workshoppal, évente pár wellness hétvégét, nyaralást, síelést is szerveznek), salsa iskolák nyíltan felvállalják, hogy céljuk az is, hogy terepet nyújtsanak fiatalok kulturált ismerkedéséhez.


Jellemzően ezek törzsközönsége 23-35 év körüli diplomás. Sokan olyan munkahelyen dolgoznak, ahol kevés a másik nemhez tartozó vonzó egyed körülöttük.

2014. jan. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én a férjemet netes társkeresön ismerrtem meg. ott sokkla angyobb az esély a sikerre föleg ha nincs nagy baráti társaságod ahol akadnajk uj pasik. Egy probát szerintem megér, vesztenivalód nincs de persze a te dolgod.
2014. jan. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Én is 20-on éves vagyok. Nem volt párom, de nem is kerestem. És most mégis van. Egy kávézóban ismertem meg, az ismerőseim által. Nem kell ráfeszülni, az a dolog nyitja. Mikor hónapokkal ezelőtt görcsösen kerestem a párom a világba, nem találtam hozzám illőt, mikor pedig nem kerestem senkit, Ő felbukkant, és most boldog vagyok vele. Fel a fejjel, és csak semmi görcsösen keresgélés...:)
2014. jan. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!