Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más huszonéves srác is érzett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más huszonéves srác is érzett már nagyon komoly vonzódást, szeretetet, rajongást egy tizenéves lány iránt?

Figyelt kérdés
Ugyan még nem találkoztunk, de annyira imádom, hogy felfalnám. Kétkedőknek: láttam már, tehát nem mackónadrágos 60-as vén trottyról van szó. :-D
2014. júl. 12. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nahát, láttad már? Egész jól alakul a kapcsolatod.

Bárcsak én is ilyen sikeres lehetnék a nőknél.

2014. júl. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%

Ez nem elkézelhetetlen, valóban van iyen.

A vonzódás, szeretet nem kortól függ. :)

2014. júl. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
40%

pooooont erről beszéltem mostanában egy ismerősömmel, hogy nem érthető, hogy a fiatalabbaknak miért egy évtizeddel idősebbet néznek ki maguknak és az idősebbek miért visszafelé nézegetnek.

pont a tizenéves korban tűnik a tízes korkülönbség nagyon soknak.

ha hozzám így állna egy huszonéves pasi, akkor szerintem furán néznék, majd folytatnám a furán nézést.

a kamaszkori szerelmet hagyjuk meg a kamaszoknak...kamaszokkal..

2014. júl. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!