Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy fiú osztálytársam,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Princesnapsi kérdése:

Tetszik egy fiú osztálytársam, de nem vagyunk túl jóban. Mit kéne tennem? Felejtsem el?

Figyelt kérdés
Szóval van egy oszt.társam,legyen a neve G. G-vel konkrétan alig beszélünk,a szecskaavatóig úgy gondoltam, hogy nem az esetem. Ez volt szeptemberben. A szecska után egy barátnőm csak poénból mondta, hogy beleestem G-be,merthogy mindig csak róla beszélek. Egy csomó ideig tagadtam,de egy idő után észrevettem, hogy ha elbambulok, őt nézem. Azóta már vettem neki egy kis ajándékot, amire nem reagált semmit. Elhívtam egy házibuliba, amire nem jött el, de előtte nem mondta, hogy nem jön, csak hogy átgondolja. Már az egész osztály tudja, hogy beleestem, drukkolnak is rendesen, de nem sokat ér. Viszont néha kémiaórán, amikor kicsit előrébb ül (általában a mögöttem lévő padban ül), úgy látom, mintha engem nézne. Képzelődök, vagy mi? Nagyon szeretném elhívni egy randira, de félek, hogy arra is nemet mond. Mit tegyek??? :( 14/L

2015. nov. 2. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi a jobb, a bizonyosság, vagy a folyamatos őrlődés? Gondold át, szeretnéd kivárni amíg """ELMÚLIK""", vagy lépsz kettő nagyot és legrosszabb esetben visszautasít. Na bumm, néhány hét után már azt se tudod majd elképzelni, hogyan voltál képes ránézni egyáltalán. :)

A legjobb esetben pedig egy kapcsolat indul bimbózásnak.

2015. nov. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, lehet, hogy péntekre összekaparom minden bátorságomat,és elhívom. Igazából csak attól félek, hogy mi van, ha valaki más tetszik neki az osztályból, mert van egy csaj, akivel nagyon (túlságosan) jóban van :s
2015. nov. 2. 21:05
 3/4 anonim válasza:
Előre is bocsi hogy beleszólok de nem a fiunak kene kezdemenyezni?Ezt félretéve ha nem mered randira hívni azt is tudod csinálni hogy minden nap köszönsz neki vagy arcrapuszival vagy öleléssel es ellezdtek beszélgetni es magyarán megtettszeted magaddal.Én csak azt tudom még ajánlani neked.Sok szerencsét és ha szeretnéd megosztani velem hogy mi volt akkor privibe irhatsz nyugodtan :)
2015. nov. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké, kiderült, hogy van barátnője a srácnak, szóval mindegy ^^'
2015. dec. 27. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!