Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mi a rossz abban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a rossz abban hogyha valaki tud szívből szeretni?

Figyelt kérdés

Ezerszer hallottam már azt hogy jaj de szeretlek meg úgy imádlak hogy inkább maradjunk barátok /lány részről/ és ezt én nem értem hogyha nem szeretnek akkor miért kell keríteni..

Az is lehet hogy nem vagyok egy jó pasi.. sőt ezt tudom..

És már kezdek belefaradni hogy én próbálok szeretni de senkivel sem jön össze egy kapcsolat..

Bárki tud rá választ, írjon..

Amúgy 17/f



2015. dec. 16. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Az nem rossz, de én a barátaimat is szívből szeretem. A "szeret" ige alatt nem feltétlenül szerelmet kell érteni. Én például egyik leány barátomat húgomként szeretem és ezt meg is mondtam neki, hogy tűzbe tenném érte a kezem, de mondjuk minden barátommal így vagyok. Az, hogy te nem találtál még párt magadnak az abszolút nem baj, mert 17 éves vagy, ráérsz te is még ezzel foglalkozni kicsit később, akkor meg már jobban fog menni a dolog. Szóval no para!
2015. dec. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én már soha többet nem akarok megszeretni bárkit is annyira hogy utána rossz legyen ha vége. Majd hosszú hónapok után szeretem meg teljesen. Eddig ahányszor szerettem valakit egy idő után hanyagolt.

16/L

2015. dec. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem nem rossz az ha valakit szívböl szeretsz, söt szivböl szerelmes vagy, csak azt át kell gondolni hideg fejjel, külsö nézöpntbol is h ki az akibe beleszerethetsz, ha ezt rosszul itéled meg az elején, akkor azért lesz rossz, mert még sokezerszer jobban törik össze a szived, ha csalodsz
2015. dec. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!