Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Vajon érdemes megpróbálni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon érdemes megpróbálni?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel még 16 évesen jártam (most 23 vagyok), azonnal szimpátia volt közöttünk, szóval nem kellett sokáig udvarolnom neki, azonban akkor még nem éreztem azt, hogy szeretnék komoly kapcsolatot. Most azonban sokszor eszembe jut, főleg mivel láttam a városban sok év után először. Vajon érdemes megpróbálnom megkérdezni, hogy lenne-e kedve randizni vagy valami? Tudom, hogy az már rég volt amikor jártunk, de jelent valamit az, hogy akkor nagyon tetszettem neki? Vagy ez egy minimális előnyt sem jelent?

előre is köszi a válaszokat!


2015. dec. 20. 02:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Találkozz vele először barátilag, nem randiképpen és mérd fel a terepet. Még mindig tetszik azután is hogy beszéltél vele, ő hogyan viselkedik stb...

Lehet csak fellángolás, sokáig nem láttad és most eljátszol gondolattal, mert éppen nincs senki. Ha szerinted van esélye a dolognak hívd meg egy kávéra beszélgetni és majd utána kitalálod mit szeretnél.

"jelent valamit az, hogy akkor nagyon tetszettem neki?" - ez miatt olyan mintha úgymond biztosra mennél, hogy egyszer már úgyis működött, bejöttél neki és úgysincs most más lány ő is jó lesz

Próbát megér, max elutasít ha barátja van vagy nem gondol már úgy rád, delegaláb nem rágódsz azon mi ltt volna ha

2015. dec. 20. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!