Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Valami bár, ahol komolyabban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami bár, ahol komolyabban lehet dumálni VIP részlegen?

Figyelt kérdés
Hali ! Annyi lenne a kérdésem, hogy voltam már pár szórakozóhelyen a belvárosban, de nem igazán tudom, hogy van-e Pesten olyan bár, ahol tudok két főre VIP részt foglalni előre. A barátnőmmel kicsit komolyabb beszélgetést akarok felhozni és ő nem az a nagy kávézós romantikus típus. Tudnátok bárokat, ill. beülős helyeket ilyen célból, ahol van ilyen VIP részleg két embernek ? Ha lehet ne legyen lepukkant hely de túl sznob se. Ilyen Gozsdu Terasz, Terminal szintűre gondoltam :) Köszi szépen !
2015. dec. 21. 20:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Peaches and Cream-nek van jó sok vip részlege,és elég rugalmasak :)

Felhívod,mondod hogy szeretnél foglalni két főre egy vip asztalt,ès ennyi, megoldják (van kettő vip szoba is ha nagyon kell, de szerintem elég lesz az asztal is,az is nagyon hangulatos)

2015. dec. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi meglesem ! Azért jöhetnek még ha van más :)
2015. dec. 21. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!