Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek? Ha van egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ha van egy lány akit komolyabban is megkedveltem (Több lent! )

Figyelt kérdés
Szóval vágjunk is a közepébe. Van egy lány akit már elég régóta ismerem. Nagyon megkedveltem az utóbbi időben, és szeretnék vele valami komolyabb kapcsoltatót.. Az lenne a problémám hogy én nem vagyok valami kemény gyerek aki csak úgy felszedhet egy lányt.. Szóval úgy vettem észre hogy próbál közeledni. Félek attól hogyha pozitívan állok a dologhoz esetleg el ronthatok valamit.. Tudnátok segíteni ?? Közeledjek vagy ne ?? Mutassam ki hogy igazán kedvelem vagy játsszam tovább a legjobb barát játékát aki mindig meg hallgat stb..

2015. jún. 14. 00:28
 1/4 A kérdező kommentje:
14/Fiú
2015. jún. 14. 00:30
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha látszik rajta, hogy kedvel, nyugodtan valld be neki :)

15/F

2015. jún. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ö is közeledik akkor vallj neki szerelmet
2015. jún. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat !

Annyi a baki hogy ő nem ilyen hétköznapi lányos lány. Hogy mondjam, jár boxolni jó ez már hétköznapi ilyen rocker csaj. Én nem vagyok valami sportos alkat de nem is túl Wtf alak. Szóval ezt hátránynak érzem. Amúgy többször is ki járunk hétvégén többen focizni. Nem én lennék az első aki szereti. Barátaim közül néhányan igenis kedvelik.. Szerintem be fogom vallni :) Nincs túl nagy tét amit veszíthetnék hisz maradhatunk utána még barátok. Már látom a jövőt xd

2015. jún. 14. 02:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!